Parlak Saçlar için Öneriler

1.087 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Bayanlar için parlak saçların ne kadar önemli olduğu bir gerçek. Özellikle uzun saçlı ve koyu renkli saçlara sahip olan bayanların saçlarının parlaması güzelliklerine güzellik katmaktadır. Bugün sizlere daha parlak ve daha diri saçlara nasıl sahip olabileceğinizi sağlayacak bir saç stili hazırlayacağız. Bu sayede parlak ve doğal saçlarla istediğiniz görünüme kavuşabileceksiniz.
Parlak Saçlar için Uygulanabilecek Yöntemler

Bal ile Yapılan Saç Bakımı: Yanlış duymadınız bal saçlarınızı parlak göstermekle kalmıyor aynı zamanda saç köklerinin daha güçlü olmasını sağlayan etkili bir yöntemdir. Bal’la birlikte limonlu suyu karıştırarak güzel bir sprey şişesine koyun. İyice çalkaladıktan sonra spreyi saçlarınıza sıkın ve daha parlak saçlara sahip olun.

Zeytinyağı ile Saç Bakım: Bir pamuk yardımıyla az miktarda zeytinyağını alın. Saçlarınıza yavaşça yedirmeye başlayın. Ancak kesinlikle aşırıya kaçmayın. Zeytinyağını saçlarınıza uyguladıktan sonra yaklaşık yarım saat kadar saçlarınızı güneş ışığında bekletin. Artık saçlarınız daha parlak, daha canlı ve hacimli bir görüntüye kavuşacaktır.

Parlak Saçlar için Öneriler

Limon ile Saç Bakımı: Parlak saçlar için uygulanabilecek diğer bir yöntemde limon uygulamasıdır. Taze limonu sıkarak suyunu bir sprey şişesine dökün. Az miktarda su ilave ederek saçlarınıza sprey şişeden sıkarak dışarı çıkmadan en az 1 saat önce uygulayın. Akşam yatmadan uygulandığında mutlaka saçlarınızı yıkamayı ihmal etmeyin.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık