Şık ve Güzel Makyaj Önerileri

0 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Güzel bir makyajı fazla abartıya kaçmadan nasıl yapabilirim sorusunu sorduğunuzu duyar gibiyim. Gün içerisinde yüzünde çok fazla makyaj kabul etmeyenler için sade fakat aynı zamanda çekici bir görünüm için çok basit bir makyaj önerimiz var! Eyelinerın sadeliğinden ve kırmız rujun çekiciliğini harmanlayığ ortaya sade ancak aynı zamanda şık bir makyaj ortaya çıkardık. Son zamanların oldukça popüler olan bu makyajı sizde günlük hayatınızda veya gece bir davete katılırken tercih edebilirsiniz.

GÖZLERİNİZE ÇEKİCİLİK KAZANDIRIN!

Göz kapaklarınızın rengini eşitlemek için pudra veya göz bazı kullanın daha sonra gözlerinize tercih ettiğiniz kalınlıkta eyeliner çekerek maskara uyguladıktan sonra göz makyajınızı bitirin.

TEN MAKYAJINI ABARTMAYIN!

Ten makyajınızı olabildiğince az ürünler kullanarak sade bırakın. Bunun nedeni ise ilgi ve odağı gözleriniz ve dudaklarınıza vermek! Teninize uyguladığınız fondötenden sonra yanaklarınıza hafif bir pembelik yaptıktan sonra transparan bir pudra ile üzerinden geçerek ten makyajınızı sabitleyin.

GELELİM DUDAKLARA!

Dudaklarınızda kırmızı bir ruj sürün ancak rujunuzun tüm gün kalıcılığını korumak için ilk olarak dudaklarınızı hafif bir nemlendirme işleminden geçirdikten sonra fazlalığı bir peçete yardımı ile alın. Daha sonra rujunuzun rengine yakın bir dudak kalemi ile dudaklarınızı çerçeveleyip ardından için boyayın. Dudak kalemi ile dudaklarınızı çerçeveletikten sonra rujunuzu sürün ve peçete ile falzalığını alıp tekrar ruj sürün. İşte hepsi bu kadar.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık