Tüy Dökücü Yüze Sürülür Mü?

1.007 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

En çok merak edilen sorulardan birisi tüy dökücünün yüz için kullanımı mümkün müdür? Tüy dökücü yağı herhangi bir zarar ya da yan etkiye sahip değildir. tüy dökücü yağı kullanıcı yorumları bazı kişilerin koltuk altı gibi bölgelerinde kızarıklığa neden olduğu hakkında dedikodulara konu olsa da kullanılan tüy dökücünün orijinal olup olmadığını bilmiyoruz. Orijinal tüy dökücünün böyle bir etkisi olsa bile farklı bölgelerde kullanılabilir. Tüy dökücü sadece belli bölgelerde alerji yapabilir.

Tüy dökücü zararları geçicidir ve alerji olan bölgede kullanımını bıraktığınızda kısa süre içinde düzelecektir. Kıl dökücü tüy azaltıcı olarak Osmanlı döneminde Cariyelerin kullandığı doğal bir üründü. Bacak, kol, sırt, omuz, yüz, genital bölge, kuyruk sokumu gibi her bölgede kullanılabilir özelliktedir. Dikkat edilmesi gereken konu orijinal tüy dökücü satın almaktır. Sahte ürünlerin içinde kimyasal maddeler, petrol ürünleri, termit yumurtası ve işe yaramayan losyonlar bulunmaktadır. Bu tür ürünler en iyi ihtimalle işe yaramayacak en kötü ihtimalle ise vücudunuza zarar verecek ve tüylerin daha gür çıkmasına neden olacaktır.

Tüy dökücü yağı satışı sahte ürünle mücadele için resmi satış sitesinde satışa başlamıştır. İsterseniz kapıda ödemeli, isterseniz ücretsiz kargolu sipariş verebilirsiniz. Tüy dökücü yağını takip ederek kargo şubesinden teslim alarak ödemesini nakit yapabilirsiniz. Sahte ürün satmakta olan yerlere dikkat ederek gerçek tüy döküzüleri tercih etmeye dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık