Yağ Aldırmak Zararlı Mıdır?

1.137 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Yağ aldırma olarak bilinen liposuction artık sizlere çok daha kolay bir şekilde sunuluyor olacak. Uygulama sonrasında yani nereden yağ alımı yapılıyorsa orada az miktarda morarma ve ödemler görünebilir ama bunlar çok kısa sürede yok olarak ortadan kalkıyor olacak. Özellikle doktorunuz masajı önerecek ve bu bölgelere yapılan masajlar ile iyileşme çok daha hızlı bir şekilde olacaktır. Yağ aldırma uygulama sonrasında ortalama 3 gün sonra bir duş alabilir ve artık masajınızı yapmaya başlayabilirsiniz.

Yağ aldırma sonrasında doktorunuz sizlere özel bir korse öneriyor olacak. Bu korseyi genellikle ilk 15 gün giymeniz önerilir. Eğer talimatlara uyar ve korselerinizi düzenli olarak kullanırsanız sonuç hem daha hızlı hem de daha güzel bir şekilde kendini gösteriyor olacak. Yağ aldırma işlemi ile sizlerde artık o inatçı yağlara veda etmeye hazırlanabilirsiniz. Unutmayın ki sizleri rahatsız eden o yağları spor ile ya da diyet ile yok etmek oldukça uzun ve yıpratıcı bir süreç iken, yağ aldırma operasyonu ile oldukça kolay ve etkili bir çözüm olacaktır.

Liposuction sonrası hasta sterse ve daha etkili sonuçlar kalsın talebinde bulunursa ek takviye olarak lpg ya da kavitasyon uygulamalarına da sıcak bakabilir. Doktorunuz sizler için hem ameliyat öncesinde hem de ameliyat sonrasında yapmanızı gerekenleri iyice anlatacak ve bu süreçten ne iyi şekilde sonuç almanızı sağlıyor olacak. Liposuction konusunda sizlere her anlamda yardımcı olacak olan Doktor Mert Demirel ile tanışmalı ve zayıflama yöntemi olmasa da şekillenme ve fazlalıklardan kurtulma yöntemi olarak yağ aldırma işlemine sıcak bakabilirsiniz. Liposuction ile isterseniz basen bölgeniz, ister sırt bölgeniz kısaca orada fazlalık olan ve canınızı sıkan yağların alımı yapılabilecek.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık