Farmasi Üyelik Ne Kazandırır? Ürün Satarak Para Kazanma

Sponsorlu Bağlantılar

Satış ve pazarlama işi herkesin yamak istediği ama bir türlü cesaret edipte başlayamadığı bir sektördür. Cesaretini toplamış olan kişiler ise bu alandan ciddi paralar kazanabilmektedir. En fazla kar marjı ile çalışan firma farmasi olmaktadır.

Farmasi grubu ürünlerinin kar marjının yüksek olmasında en büyük faktör ürün sayısının fazla olması ve ürünler hakkında en küçük bir olumsuzluğun yaşanmaması olmuştur. Krem grubu ürünler ile takviye gıda grubunda yer alan ürünler Tarım Bakanlığı tarafından doğallığı tescillenmiş, üretim izni verilmiş olan ürünlerdir. Bu ürünler neredeyse kendi kendisine satmaktadır. Kullanmış olanların etrafına yapmış olduğu tavsiye sonucunda farmasi markası en fazla doğal ürün talebi ile karşılaşan firma olmaktadır. Her hangi bir satış yeri üzerinden ürünlerini sunmak yerine oluşturulan evden satış modelleri ile ilerlemektedir. Kira veya diğer giderler için oluşacak olan kar ise temsilcilerine verilmektedir.

Ürün satarak kuruş hesaplaması ile para kazanmak yerine yüzde ellilere yaklaşan kar imkanı ile farmasi temsilcilerine en fazla destek olan firmadır. Üyelik sisteminde ise direktörün göstermiş olduğu rehberlik olanakları da gene satışta ana etmen olmaktadır. Farmasi direktöründen almış olduğunuz rehberlik ile yoluna devam eden temsilciler belli bir zaman sonrasında farmasiyi ek iş yerine asıl iş olarak görmektedir. Burada aylık kazançları 8-10 bin tl’ye ulaşan üyeler bulunmaktadır. Bu üyeler arasından sizde yerinizi almak istiyor iseniz birkaç basit adım ile şimdi üyemiz olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık