Hafta Hafta Gebelik Süreci

Sponsorlu Bağlantılar

Anne adaylarının gebelik süreçlerinde yaşadıkları ve yaşayacakları durumlar hafta hafta gebelik konularında anlatılmaktadır. 9 ay 10 günlük süreçte yani 40 hafta boyunca hamile bir bayanın vücudunda yaşadığı değişimler, bebeğinin büyüme süreci gibi bilgiler hafta hafta gebelikte yer almaktadır. Gebeliğin 1. haftasından 40. haftasına kadar devam etmekte olan bu süreçte hamile bayanlar ve eşleriyle birlikte bu önemli süreci daha kolay atlatmaları ve bebeğinin gelişim sürecini hafta hafta gebelik içerikleriyle daha kolay bilmeleri sağlanmaktadır.

Gebelik hesaplama gebeliğin hangi haftasında olduğunuzu son adet döneminize göre belirlemeye yarar hesaplama aracıdır. Gebelik hesaplama aracında yer almakta olan “son adet tarihinizin ilk günü” bölümünü doğru olarak girdiğinizde gebelik sürecinizi ve gebeliğin hangi haftasında olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Böylelikle gebeliğinizin haftasına göre yapmanız gereken testleri ve hamile bayanda yaşanabilecek vücutsal değişimlerin yanı sıra hangi durumlarla karşılaşabileceğinizi görebilirsiniz.

Gebeliğiniz süresince iyi bir kaynaktan yararlanmanız gerekiyor. Eşler içinde bilgi sahibi olmak açısından gebe olan eşiniz için gebelik konusunda bilgi sahibi olmak amacıyla iyi bir kaynak seçmelisiniz. Gebelik konusunda satılmakta olan kitapları alabileceğiniz gibi hafta hafta gebelik bilgileri en ince ayrıntılarına kadar vermekte olan gebelik sitelerinden de faydalanabilirsiniz. www.mutlubebek.net adresi gebelik konusunda tüm faydalı bilgileri içermekte olan en ideal gebelik sitelerinden biridir. Hafta hafta gebelik bilgileri ve gebelik hesaplama aracının yanı sıra hamilelik süresince yaşanabilecek tüm durumlar hakkında bilgi içermekte olan mükemmel bir kaynaktır.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık