İstanbul Kürtaj Muayenelerimiz

Sponsorlu Bağlantılar

Ağrısız bir şekilde gerçekleştirdiğimiz muayenelerin akabinde gerekli işlemlerden önce İstanbul kürtaj fiyatları konusunda değerlendirmeler sunmaktayız. Tüm muayene ve diğer işlemlerimiz hasta gizliliği baz alınarak yapılmaktadır. kürtaj fiyatları 2020

İstanbul Kürtaj Tekniklerimiz

Modern bir alt yapı ile birlikte teknolojik tüm donanımlara da sahip olarak kürtaj tekniklerini hastalarımıza en uygun şekilde sunmaktayız. Tıbbi açıdan müsaade ettiği sürece hastamızın bu tekniklerden birini tercih etme hakkı bulunmaktadır. Elektrikli vakum ile gerçekleştirdiğimiz kürtaj tekniklerimiz de sonuç yüzde yüz hasta memnuniyetini sağlayacak orandadır. Tamamen teknik ve elektronik bir yöntem olan bu uygulama ile birlikte acısız, ağrısız, çok kısa bir sürede içerisinde gebeliğin alınmasını sağlamaktayız.

Uygulama alanına soktuğumuz bir diğer yöntem ise dilatasyon yöntemidir. Avrupa’da ve Amerika’da da sıklıkla uygulanan bu yöntem de metal bujiler kullanmaktayız. Bu bujilerin cilde ve rahim ağzına herhangi bir yan ya da olumsuz etkisi bulunmamaktadır. Bu uygulamada kullandığımız tüm aletler metaldendir. Uygulama alanımızda olan bir diğer yöntem ise vakum kürtaj yöntemidir. En çok uyguladığımız ve hasta memnuniyetini sağladığımız bir diğer yöntemdir. Burada kullandığımız aletlerin geneli plastik olup enfeksiyon riskine karşı yüksek güvenlik içeriklidir.

Bu uygulamalar ve yöntemlerden hangisi seçilecekse İstanbul kürtaj fiyatları da o derece belirginlik kazanır. Ancak ilk muayeneden sonra hangi yöntemin daha uygun olduğumu uzman kadromuz tarafından tespit edilip hastalara aktarılır. Müdahale edildikten sonra ve uygulama sona erdikten sonra hastalarımız istedikleri kadar kurumumuzda dinlenebilir. Daha sonra hiçbir engel ile karşılaşmadan sosyal hayatlarına geri dönebilirler. Uyguladığımız tüm yöntemler yüzde yüze yakın oranda başarı sağlar ve gebeliğin alınması gerçekleşir.

İstanbul Kürtaj Fiyatlarımız

Kurumumuza gelip DR. Tuğrul ABACIOĞLU eşliğinde ilk muayenesini olan hastalarımıza İstanbul kürtaj fiyatları 2020 konusunda bir liste çıkarmaktayız. Bunun dışında firmamıza telefon ya da site üzerinden ulaşan hastalarımıza da İstanbul kürtaj fiyatları konusunda genel bir bilgilendirme raporu sunmaktayız.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık