Kullanımlarına Göre Sütyen Modelleri Hangileridir?

Sponsorlu Bağlantılar

Kadınların en temel giyim ürünlerinden biri olan sütyenler, fonksiyonel kullanımlarına göre çeşitlendirilmektedir. İlk kullanım sütyen modellerinden emzirme sütyenlerine, fantezi konseptlerinden destekli sütyen modelleri gibi sayısız çeşitlerle Çamaşırcım Shop, geniş ürün skalasıyla hizmet veriyor. Model ve renk seçeneklerinden, beden ve cup seçeneklerine dek her zevke uygun ve her bedene uygun ürünleri, online satın alabilirsiniz.

Beden Büyüten Sütyen Çeşitleri

Daha küçük göğüslere sahip olan kadınlar için imal edilen dolgulu sütyen modelleri, doğal görünümleri ve kumaş dokuları ile kullanım rahatlığı sağlıyor. Estetik operasyonları tercih etmeyenler için üretilen dolgulu modellerde; sünger dolgusu, su dolgusu gibi farklı seçenekler bulunuyor. Ayrıca opsiyonel kullanımlar için sütyen kalıplarının iç kısımlarında bulunan iç cep formatlarıyla istenilen zamanda doldular çıkarılıp, yeniden takılarak kullanılabiliyor.

Emzirme kaynaklı veya zamana bağlı olarak esneyen, formunu kaybeden göğüsler için de hem toparlayıcı özelliği olan hem de daha dolgun görünmesini sağlayan sutyen çeşitleri bulunuyor. Balen destekli, silikon dolgusu veya sünger dolgu çeşitleri, iki bedene kadar daha dolgun görünebilmesini sağlıyor.

Beden Küçülten Sütyen Çeşitleri

Desteksiz sütyen modelleri, normal göğüs boyutlarında kullanılabilen daha rahat konfor sunan çeşitlerdir. İri göğüsler ve aşırı dolgun göğüsler için üretilen toparlayıcı sütyenler, omuz, boyun ve sırt ağrılarının önlenmesi için de idealdir. Sırt destekleri, askı formları ve üst bedeni saran kalın kesin özellikleriyle hem daha ideal görünüm kazanılmasını sağlar hem de ergonomik kullanım avantajı sağlar.

Desteksiz modellerde; dantelli sütyen takımları penye sütyen takımları, saten ve fantezi sütyen çeşitleri farklı renk ve modelleriyle online katalogda yer alıyor. Dik ve formda görünüm, sarkmaları önleyen cup formları ile bedeninize en uygun sutyen çeşitlerini şık modellerle seçebilirsiniz.

Günlük Kullanımlar İçin Sütyen Modelleri

Dolgusuz straplez sütyen modelleri özellikle normal ve küçük göğüsler için konforludur. sporcu sütyenleri veya bustiyer kullanımlarında askısız olarak görünüm ve kullanım şıklığı veriri. www.camasircimshop.com online alışveriş sisteminde günlük, fantezi ve fonksiyonel sütyen modellerinin tamamını inceleyebilir, cazip fiyatlar ve benzersiz modelleri hemen sipariş edebilirsiniz.

Bu yazı; Camasircimshop.com sitesindeki makalelerden ve görsellerden derlenerek hazırlanmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık