Metraco Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

AB ülkelerinde 25 yılı aşkın süredir yıllık bir milyonun üzerinde parça ile koleksiyon oluşturan Metraco bilgi birikimiyle deneyimini sizler için birleştiriyor. Hem kaliteli hem de fiyat açısından iyi bir sonuç elde etmek için müşterileriyle geliştirmiş olduğu hazır giyim ürünleri ile hem ihracat hem de ithalatta güçlü ve istikrarlı bir şekilde hizmet vermektedir. 1993 yılında kurulmuş olan marka en önemli amaçlarından ve müşterilerine sağlamış olduğu ürünler ile dikkatleri çekmektedir. En kaliteli kumaşlar ve müşterilerine uzun yıllardır çalıştığı ekibi ile hizmet veriyor. Firma kalite ilkesine bağlı kalarak çalışmalarını yürütüyor.

Metraco öncelikli olarak Kocaeli’de kurmuş olduğu tesisi sayesinde sosyal sorumluluk Projesi ve engelli çalışanları ile birlikte spesifik engellilere göre iş dağılımını oluşturmuştur. Böylece onlar ile genel iş gücüne katkıda bulunabilmeleri için bir platform sağlamıştır. Bu konuda 2015 yılında uluslararası ticaret odası tarafından takdir gören ve “En iyi iş yaratma ve iş geliştirme projesi” ödülünü alan Metraco doğru araçlar ile doğru çözüm üretmektedir. Duyarlı ve ilham veren seçenekleri ile dünya çapında ürünlerini ve kumaşlarını müşterileri ile buluşturmaktadır.

1993 yılından itibaren 300 kişilik çalışma ekibi ile yoluna devam eden Metraco erkek, kadın ve çocuk ürünlerinde örme pamuk ve karışımlı hazır giyim üretiminde uzman bir marka olarak çalışmalarını yürütüyor. Profesyonel kadrosu ile sektördeki know-how tecrübesiyle hizmet veriyor. Üstelik marka Mars19 projesi ile oldukça takdir görüyor ve bu proje ile farkını ortaya koyuyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık