STEROIDIN ETKILERI NELERDIR?

Sponsorlu Bağlantılar

Birçok sporcu arzu steroidler etkilerini elde etmek steroid. istenen steroidler etkileri onları yarışmalarda bir avantaj sağlamak da, her zaman deneyime hafiften ağır değişir istenmeyen steroidin etkileri, sayılmaz. steroidler etkileri gerçekten kullanıcıya haksız avantaj sağlayabilir, çünkü çoğu sportif yarışmalar, steroid kullanılmasını yasaklamıştır.

HANGI DURUM DA STEROID ETKISI DAHA ÇOK OLUR

Anabolik steroid etkileri de dahil olmak üzere sporcular tarafından arzu olanlar dahil artan kas kütlesi ve dayanıklılık . Steroid etkilerinden biri kilo alımını kapsamaktadır ve bu yağsız kas bina, yağ kazanıyor değil genellikle ilgilidir. Diğer anabolik steroidler etkisi, kemik iliği aktivitesinin kemik büyümesi ve uyarılması. Zaten sadece eğitmek başladı birinin üzerine artan steroidler etkilerini gerçekleştirecek performansta onun zirveye ulaşmış bir atlet. Anabolik steroid etkileri hormonu tarafından üretilen benzer eril özellikleri ile ilgili olanlardır testosteron . Bu yapıdaki Steroidler etkileri erkek tipi kellik, vücut kıllarında artış büyüme ve artan libido sayılabilir. Bu steroidler etkiler birçok erkek için istenmeyen olmasa da, aynı steroidler etkileri onları almak kadınlar için çok sakıncalı olabilir.

STEROID’IN VÜCUDUMUZ ÜZERINDE ETKILERI NELERDIR ?

yarışmada kadınlar da artan kas kütlesi, dayanıklılık olumlu steroidler etkilerini zevk ve yıllar içinde yağ yakma artmıştır. kadın uzun bir süre için steroid için etkiler sesin kalınlaşması içerir istenmeyen steroidler, artan vücut ve sakal ve klitoral büyümesi. Bu steroidler etkiler erkeklere göre kadınlar için daha fazla istenmeyen kanıtlanabilir. Birlikte steroidler etkisi kesinlikle çok ciddi tıbbi koşulların tedavisinde faydalı olabilir, hatta yukarıdakiler gibi olumsuz steroidler etkileri üretebilen, geçerli nedenlerle kullanım sürelerini uzatmıştır. Hatta daha ciddi steroidler etkiler vücuda uzun süreli zarar dahil olmak üzere mevcuttur. Bazen bu hasar geri döndürülemez.

STEROID’IN DAVRANIŞSAL ETKILERI VE YAN ETKILERI NELERDIR?

Uzun süreli ciddi steroidler etkileri karaciğer, kalp, kan damarları, yüksek kolesterol ve yüksek kan basıncı hasar sayılabilir. Bu steroidler etkiler nedeniyle genellikle uygun olmayan dozda ya da uyuşturucu uzun süre maruz kalmak için meydana gelir. Steroidler etkiler uygulama yolu, enjeksiyon yoluyla, ağızdan, ya da deri yoluyla emme aynıdır. Steroidler etkileri fiziksel değişikliklere daha fazlasını içerebilir. Ortak steroid etkilerden biri zihinsel durum veya ruh halinde bir değişikliktir. Çoğu zaman steroid yeni bir kullanıcı artan dayanıklılık ve gerçekleştirme yeteneği katkıda bulunabilecek bir öfori, hisseder. Ciddi ruh hali ile ilgili steroidler etkileri sinirlilik ve hatta şiddet patlamaları dahil ilerleme olabilir. Için birçok yol vardır steroid kazanmak istenilen steroidler etkilerini yaratabilir. Elbette, mevcut reçeteli ilaç vardır, ama doktorlar genellikle performans artırmak isteyen sporcular için onları reçete olasılığı düşüktür. Sayaç steroidler içinde, tip ilaçlar sağlık gıda mağazaları ve posta siparişi şirketlerden elde edilebilir. Bunlar, iyi ve kötü her ikisi de aynı steroidler etkilerini yaratabilir. Etken maddelerin kalitesi ve miktarları güvence olmayabilir bu yüzden FDA, bu kaynakları düzenleyen değil, ancak bunların çoğu hala aynı steroidler etkilerini sağlamak unutmayın.

Birçok sporcu arzu steroidler etkilerini elde etmek steroid. istenen steroidler etkileri onları yarışmalarda bir avantaj sağlamak da, her zaman deneyime hafiften ağır değişir istenmeyen steroid etkileri, sayılmaz. steroidler etkileri gerçekten kullanıcıya haksız avantaj sağlayabilir, çünkü çoğu sportif yarışmalar, steroid kullanılmasını yasaklamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık
error: Kopyalanması Yasaktır!