Tesettür Pardesülerde Öne Çıkan Trendler

Sponsorlu Bağlantılar

Tesettürlü kadınların belki de en önemli dış giyim unsurlarından birisi pardesülerdir. Kıyafetleriniz ne kadar şık olursa olsun yanlış pardesü seçimleri şıklığınızı gölgeleyerek sizi geriye çeker ve sahip olmak istediğiniz görüntüden tamamen uzaklaştırır.

Pardesü seçimlerinde kadınlar ne yazık ki standart renk ve model tercihlerinde bulunarak büyük bir hata yapıyor. Genellikle koyu renklerden ve düz modellerden tercih edilen pardesü modelleri kadınların şıklığını gölgelemekte ve elbiseleri ile uyumsuz bir görüntü oluşturarak onların trend bir görünüm yakalamasını engellemektedir. Peki pardesü seçimlerinde nelere dikkat edilmeli ve hangi moda trendleri bu yıl pardesü modellerinde ön plana çıkıyor?

 – Renkler:

Moda dünyasının en önemli mihenk taşlarından birisi renklerdir. Yılın moda renklerine kıyafetlerde yer vererek oldukça basit bir şekilde trend bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Tesettür pardesü çeşitleri de renklere ağırlık verilerek seçilmelidir. Bu yılın en trend renklerinden biri olan hardal sarısı, lacivert ve yeşil tonları ile pardesülerinize modayı getirebilir ve doğru tercihler yapabilirsiniz. Pardesü renklerinde biraz standartların dışına çıkmak ruhunuza da iyi gelecek ve kendinizi renklerle birlikte daha enerjik hissedeceksiniz. Pardesü renklerini belirlerken genel olarak dolabınızın renklerine göre tercih yapmayın. Alacağınız pardesülere göre elbise seçimlerini gerçekleştirmek kıyafet kombinlerinde işinize daha çok yarayacaktır.

 – Modeller:

Tesettür pardesü modelleri bu yıl farklı zevklere uygun seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Özellikle asimetrik kesimlerin oldukça fazla olduğunu görüyoruz. Bunun yanı sıra pardesülerde kullanılan motif ve işlemeler de sezonun öne çıkan trendleri arasında bulunuyor. Yaka ve kol detaylarında bulunan işlemeler, ceplerde kullanılan payetler ve diğer detaylar size şık bir görünüm katacak ve istediğiniz sokak şıklığına sahip olmanızı sağlayacaktır. Bu detaylarda pardesülerinizde yer vermek sıkıcı bir görüntüden sizi alıkoyar ve farklı bir imaja sahip olursunuz. Pardesü modellerinde aynı zamanda desenli ürünleri de görmekteyiz.

Geometrik desenlerden çiçek desenlerine kadar birçok farklı seçeneği sezonun pardesülerinde görüyoruz. Ürün tercihlerinde bu modellere yönelmek moda açısından size yardımcı olacaktır. Ancak pardesü kombinlerinizi gerçekleştirirken pardesülerin içinde bulunan renklerden elbiseler seçmeli ve renk uyumlarını göz önüne alarak kombinlerinizi yapmalısınız. Renkler uyumsuzluğa düştüğü zaman ne yazık ki sizi şık bir görüntüden uzaklaştıracaktır.

Kaynak : https://www.modamerve.com

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık