Turkey Dental İmplant

Sponsorlu Bağlantılar

Dişlerin sağlıklı bembeyaz ve gülüşüyle beğenilen bir hal almasını kim istemez ki, dişlerin hepsinin çekilmesini engelleyecek yöntem olan İzmir implant uygulamasıyla sağlıklı dişler muhafaza edilmekte ve aralarına vücuda alışık metallerle diş kökleri oluşturularak yaklaşık 6 aylık bir tedavi süresi oluşturulmaktadır. Bu süre içinde yapay geçici dişler takılarak hastanın yemek yemesi sağlanmaktadır. Tedavi aşamasının sonunda hastanın özellikle ön dişlerine porselen diş uygulamasını yaparak implant tedavisi başarısı ile sonuçlanmaktadır. Diş hekimleri ülkemizde son teknolojiyi kullanarak tedavilerini yapmaktadır.

Turkey dental implant tedavi sonrasında hastaların yemek yemeleri, konuşmaları, çene ve ağız yapısının durumu ve gülüşleri oldukça değişerek estetik anlamda çok güzel bir görünüme ulaşmaktadır. Sağlıklı dişlerle bütünleşen hastalar implant tedavisi sayesinde dişlerinin ömür boyu kullanabilmektedir. Vücuda alerji yapmayan tamamen doğal metallerden yapılan diş köklerinin eski dişlerden kalma sinirleri tedavi sırasında alındığından ağrı ve hassasiyet oluşması engellenmektedir. Hasta bu sayede ağrı sızı soğuk sıcak hissi hissetmemektedir. Dolayısıyla dişler sağlıklı ve uzun yıllar kullanılmaktadır.

Dental Abroad Turkey astaların memnun kaldığı dişler nedeniyle her gün implant uygulamasıyla binlerce hastaya bu tedavi başlanmaktadır. Alkol ve sigara içenlere bu tedavi yapılamıyor çünkü tedavi süresi kötü yönde etkilendiğinden iyileşme gecikebilmektedir. Sağlıklı ve güzel dişler için ağız bakımı mutlaka yapılmalıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık