Ayda 4 Kilo Vermek Mümkün

618 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Vücudunuzda bahar temizliği yapıp ayda 4 kilo vermek istiyorsanız, bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış yöntemi deneyin! İyi çalışan bir metabolizma eşliğinde uygulanan bu metot sayesinde ay sonunda 4 kiloya kadar yağ verdiğinizi göreceksiniz.

Neden kilo alıyorum?

Şekerli gıdalar, hamur işi tüketimi, az su içmek, stres, aşırı tuzlu yemekler gibi hatalı beslenme, vücutta fazla kiloya ve yağlanmaya sebep oluyor. Özellikle bel çevresi ve basende toplanan bu yağları eritmek için, doğanın sunduğu mucizelerden birinden faydalanmanız mümkün! Merak ediyorsunuz değil mi, nedir bu mucize içecek; açıklıyoruz: süt!

Kilolarımdan nasıl kurtulabilirim?

Süt böl­ge­sel yağ ya­kı­mı için ge­rek­li üç den­ge­yi içe­ri­ğin­de ba­rın­dı­rı­yor: Kan şe­ke­ri den­ge­si, ye­ter­li pro­te­in alı­mı, ye­ter­li kal­si­yum alı­mı.  Ge­ce yat­ma­dan iki sa­at ön­ce içe­ce­ği­miz bir bar­dak süt, sa­ba­ha ka­dar kan şe­ker­le­ri­mi­zi den­ge­ye so­kar.

Süt nasıl zayıflatıyor?

Bir bar­dak süt mi­de boş­lu­ğu­nu his­set­tir­me­den ki­şi­yi 4 sa­at bo­yun­ca tok tu­tu­yor. Me­ta­bo­liz­ma­da so­run yok­sa gün­de iki bar­dak süt, bir ay bo­yun­ca dü­zen­li tü­ke­til­diğin­de 2-4 ki­lo yağ kay­bı sağ­lı­yor. Me­ta­bo­liz­ma­da so­run var­sa da­ha az ola­bi­li­yor bu ka­yıp ama il­la ki ver­di­ri­yo­r.

Nasıl süt içmeyelim?

Az yağlı veya tam yağlı süt içebilirsiniz. Sıcak veya soğuk olması fark etmez, nasıl seviyorsanız o şekilde için. Ancak süt sindirmesi bazı bünyeler için zor bir gıdadır. Bunu önlemek için laktozsuz süt içebilirsiniz. Laktoz süt şekeri demektir. Bazı insanların vücutları bunu sindirmekte çok zorlanır. Örneğin ishal olur, gaz yapar. Eğer tam veya yarım yağlı süt içtiğinizde bu tür sorunlar yaşarsanız, laktozsuz süt içmeniz gerekir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık