Bölgesel İncelme Mümkün mü?

1.258 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Bölgesel incelme İstanbul Nişantaşı’nda yer alan Dr. Mustafa Karataş’ın kliniğinde birbirinden farklı ve etkiye sahip zayıflama uygulamaları ile sağlanabilmektedir. Hekimimiz alanında oldukça donanımlı ve medikal estetik sektöründe de önemli isimlerden biri olduğundan ünlü camiasından da oldukça tercih edilmektedir. Özellikle son dönemlerde teknolojinin de bu alanda gelişmesi ile bölgesel incelme İstanbul kliniğinde özel sistemler sayesinde güzelliği ve kısa sürede etkili zayıflamayı siz değerli hastalarına sunmaktadır.

Bölgesel incelme uygulamaları nelerdir?

Kliniğimizde kullanılmakta olan bölgesel zayıflama yöntemleri; Zeltiq ile bölgesel incelme , VelaShape 3 ile bölgesel incelme, VShape ile bölgesel incelme ve UltraShape 3 ile yapılan bölgesel incelme işlemlerdir.

VShape nedir ve nasıl çalışır?

VShape yöntemi ile bölgesel incelme uygulamasında yağ hücrelerini parçalayan ve parçalanan yağların dışarı atılmalarını sağlayan ultrason ile radyofrekans teknolojileri tek bir sistem içerisinde yer almaktadır. Uygulama yaklaşık 60 ile 90 dakika arasında sürmekte olup, acı ya da ağrı hissi meydana gelmeden son derece konforlu bir şekilde yapılmaktadır.

Vücut Sıkılaştırma uygulamaları da yine bölgesel incelme sağlayan bazı uygulamalarımızın içerisinde yer almakta olduğundan bazen tekrar bir sıkılaştırma uygulamalarına gerek duyulmayabilmektedir. Ancak kişilerde yağ fazlalığı yok ise ve sadece vücuttaki deformasyonların sıkılaşması sağlanmak istenir ise bu gibi durumlarda yine kliniğimizde sizlere hekimimizin önereceği birçok uygulama yer almaktadır.

UltraShape 3 ile sıkılaşma nasıl sağlanır?

UltraShape yöntemi aslında inatçı bölgesel yağların parçalanması ve aynı zamanda da vücut sıkılaştırma uygulamalarını bir arada sunan bir teknolojidir. Bu nedenle de bölgesel fazlalığı olan kişilere önerilmekte ve son derece etkili sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. UltraShape yöntemi ile bölgesel incelme ve sıkılaşma uygulama süresi yaklaşık olarak 1-1,5 saattir. İşlem sonrasında hastaların merak ettiği konulardan biri de vücutta herhangi bir yan etkinin olup olmadığıdır. Uygulama sonrası ciltte kızarma, morarma, şişme meydana gelmemektedir. Kişiler uygulama sonrası günlük aktivitelerine devam edebilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık