Ender Saraç Kış Diyeti Listesi

986 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Birçok programda önerdiği diyet listeleriyle herkesin zayıflamasına yardımcı olan Ender Saraç’yan kış diyeti listesiylede büyük başarı elde etmeyi planlıyor. Aslında bu diyet listesi ufak ancak başarılı bir diyet listesi. 15 gün uygulanması gereken diyet listesinde kışa uygun ve birkaç kilo fazlası olanlar için ideal bir diyet olarak gösteriliyor. Kış diyet listesi ile en fazla 5 kiloya kadar verebilirsiniz. Ender Saraç bu diyet ile 1-2 kilo zayıflayacağınızı belirtirken, daha fazla zayıflamak ise sizin elinizde.

Ender Saraç Kış Diyeti Listesi

Kış aylarında vücut ısının düşmesi enerji ihtiyacına ve sürekli yemek yeme ihtiyacınızı ortaya çıkarmanıza neden olabilir. Bu yüzden Ender Saraç diyet listesinde daha çok vücut ısısını dengeleyecek yiyecekler yemenizi öneriyor.

Sabah

Uyanır uyanmaz ılık sade süt yada ılık su. (Kesinlikle kaynatmayın)
1 Adet Elma,
50 gram peynir,
3 adet zeytin,
2 dilim kepekli ekmek.

Öğle

1 Kase çorba,
Bol miktarda yeşil salata,
Yemekten sonra 1 adet elma.

Akşam

Izgara et, ızgara tavuk yada ızgarada balık.
Yarım tabak pilav,
Salatalık – Domates,
Yoğurt.

Yatmadan önce mutlaka ılık su yada ılık süt içiniz.

Soğuk Algınlığında Bol Bol Ihlamur ve Yeşil Çay

Ender Saraç kış diyetinde gördüğünüz gibi diğer diyet listelerinden farklı olarak sabah kalktıktan sonra ve gece yatmadan önce ılık su yada ılık sütü içmenizi tavsiye ediyor. Bu sayede vücut ısısı normalin altına inmiyor ve açlık hissi azalıyor. Ayrıca hastalıklara karşı daha dirençli bir vücuda sahip oluyorsunuz. Özellikle hasta olduğunuzda daha çok yemek yediğinizi fark etmişsinizdir. Bunu engellemek içinde bol miktar yeşil çay yada Ihlamur çayı içmelisiniz. Bunun dışında Ender Saraç kış diyeti listesini uyguladığınızda 1 ila 5 kilo arasında 15 gün içerisinde zayıflayabileceğinizi belirtiyor.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık