Enes Batur Kimdir?

0 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Enes Batur, sosyal medya fenomeni olarak Youtube, Tiktok vb ortamlarda en az bir defada olsa görmüş olabileceğiniz ve Youtube’ta çektiği videolar sayesinde birkaç yıl içinde ülkemizde oldukça fazla tanınan bir isim haline geldi. Günümüzde Enes Batur’un 15 milyondan fazla abonesi bulunan en ünlü fenomenler arasında yer almaktadır. Enes Batur Kimdir? Özel hayatı hakkında biraz sizlere bilgi verelim.

Enes Batur 9 Nisan 1998 doğumlu ve Youtube’daki başarılı videolarıyla tanınan fenomen bir isimdir. Youtube’da güncel videolar paylaşarak 15 milyondan fazla abone sayısına ulaşarak en iyi Youtuber ödülünü 2017 yılında aldı. 2018 yılında yılın Sosyal medya fenomeni olarak seçildi. 2018 yılında başrolünde oynadığı ve kendini anlatan Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? isimli filmde Ceyda Düvenci ve Bekir Aksoy gibi ünlülerle aynı filmde oynamayı başardı. Damla Aslanalp ile birlikteliği konusunda birçok söylenti bulunan Enes Batur 2019 yılında evlendiği dedikodularına kesin bir bilgi vermekten kaçınıyor.

Enes Batur Youtube videolarındaki başarısı ve filmde oynamasının ardından şarkıcılık kariyerine başladı. Başarılı şarkılarıyla da merak konusu olan Enes Batur oldukça fazla ilgi gören Enes Batur Tüm Şarkıların indir ‘menin en kolay yolunu sizler için sunmaktayız. Hemen istediğiniz Enes Batur şarkısını indirebileceğiniz gibi Dolunay Enes Batur indir adresinden Dolunay şarkısını ücretsiz olarak yükleyebilir ve dinleme şansına sahip olabilirsiniz.

Kaynak: https://enyenimp3indir.net/

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık