2019 Nikah Şekeri Modelleri

1.441 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Nikah şekeri sevdikleriniz için düğünden kalan en güzel hatıralardan bir tanesidir. Birçok tasarım ile 2019 nikah şekeri modelleri yeni nikah yapacak çiftler için tercih edilmektedir. Saydam görünümleri aynı zamanda birbirinden şık tasarımlarıyla sizlere de düğününüz de özel bir tasarımı sevdiklerinizle paylaşmak istiyorsanız belirli markalar üzerinde yepyeni tasarımlarda tercih edebilirsiniz.

2019 nikah şekeri modelleri arasında öncelikli olarak saydam lolipop şeker görüntüsü ile oluşturulan ve içerisinde sıvı maddeler ve kurutulmuş çiçekler koyulan tasarımlar yer alırken bunların dışında kavanoz modelleri nikah yapacakların tercihi olmaktadır. Diğer bir tasarım ise küçük kavanozlarda misafirlerinize dağıtacağınız meyve reçelleri ile nikah şekerinizi oluşturabilirsiniz. Sabun nikah şekeri tasarımları da 2019 yılında en çok tercih edilen ürünler arasında yer alırken bunlar dışında son moda tasarımlardan bir tanesi de nikah şekeri yerine davetliler için hazırlanmış olan fularlar olacaktır. Bunun dışında her zamanki sade ve şık tasarımlar sizlerin tercihi olurken mum nikah şekerleri ve lokumlu nikah şekerleri de çiftlerin tercihleri arasında yer almaktadır.

Çiftlerin bütçelerine uygun 2019 nikah şekeri tasarımları arasında stickerlar, dolap süsleri gibi ürünlerde yer almaktadır. Baloncuk şeklinde oluşturulan ya da makaron nikah şekerleri de davetleriniz için tercih edebileceğiniz tasarımlar arasında yer alacaktır. Bütçenize uygun ve sizlere bu noktada cazip ücretler ile hizmet verebilecek firmalar konusunda Online olarak araştırma yapabileceğiniz gibi çevrenizdeki organizasyon firmalarından da nikah şekeri tasarımlarına tercih edebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık