En İyi Baklava Firması Kim?

886 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Birçok kişinin tatlı denildiğin ilk getirdiği baklava olmaktadır. Özel günlerde, maçlarda, arkadaşlarınızla iddalaştığınızda, mevlütlerde, yolda giderken bir anda kız arkadaşınızla birlikte canınız çektiğinde yediğimiz baklava Gaziantep’te ustalık isteyen ve yöre halkının önem verdiği en güzel tatlıların başında gelmektedir. En iyi baklava yapan firma kim? sorusunun cevabını sizler için araştırdık ve Gaziantep’te en iyi baklava yapan ilk 5 işletmeyi sizler için sıraladık.

Hamido Baklava

Gaziantep’in en iyi olan Hamido Baklava ve Fıstık yöre halkının beğenisini ve takdirini kazanarak kesin bir kaliteyi ortaya koyarak uzun süredir bu kaliteyi bozmadan devam etmektedir. Birçok kişi baklava alırken lezzetin yanı sıra müşteri memnuniyeti, güler yüzlü personeli ve en önemliside hijyene önem vermektedir. Hamido baklava tüm bunları içerisinde barındırmakta olan kaliteli ve başarılı bir firma olduğunu göstermektedir.

Gaziantep’in en iyi baklava üreticisi olan Hamido baklava fiyatlarda da diğer işletmelerle hemen hemen aynı fiyatları uygulamasına rağmen kaliteden ödün vermiyor. Baklava tüketme geleneğine gölge düşürmeyen Hamido Baklava ve Fıstık Gaziantep’in en başarılı baklava üreticisi olarak bilinmektedir. Baklava sevenleri gerçek bir lezzete doyum sağlamalarını sağlamakta olan Hamido Baklava yıllarca bu kalitesinden ödün vermediği  sürece ilk sırayı koruyacak gibi görünüyor.

Öncelikle Gaziantep’in en iyi baklavacısını yaptığımız araştırmalar sonucunda Hamido Baklava & Fıstık olduğunu gördük. Gaziantep’te uzun yıllardır baklava üretimi yapmakta olan ve birçok kişinin severek tercih ettiği, aynı zamanda memnun kaldığı baklavacıların başında yer almaktadır. Gaziantep baklavaları standart üretimlere uygun, hijyen koşullarına dikkat edilerek, özenle hazırlanan baklavalardır.

Cevizli baklava, Şöbiyet, Kadayıf gibi tatlıları Hamido Baklava & Fıstık Gaziantep’te tek ve en iyi olduğu verdiği hizmetle kanıtlamış durumda. Gaziantep baklavalarının gerek lezzetiyle gerek temizliğe verilen önemle Hamido Baklava & Fıstık Gaziantep Mareşal Fevzi Çakmak Bulvarı’nda ulaşabileceğiniz bir işletme olarak sizlere hizmet vermek üzere çalışmaktadır.

Hamido Baklava & Fıstık Adres Bilgileri:

Fatih Mahallesi, Mareşal Fevzi Çakmak Bulvarı, Kurtuluş Apt. Altı 153/A Şehitkamil/GAZİANTEP

Web Sayfası: www.hamido.com.tr

İnstagram: @hamidoyoresel
Telefon: 0342 322 90 84 – 444 90 84 – 0505 706 47 25
Bayiler: Merzifon – Kayseri– Ankara – İstanbul – Iğdır – Fethiye – Çorlu – İzmir

Koçak Baklava

Gaziantep’te bulunan baklavacıların içinde önemli bir yeri olan ve listemizde 2. sırayı hak eden Koçak Baklava bulunmaktadır. Yine bu işletmede de baklavanın lezzeti ve kalitesini bulabileceğiniz nadir yerlerden biri olduğunu göstermektedir. Ali Fuat Cebesoy Bulvarı’nda bulunan oldukça başarılı bir işletme olan Koçak Baklava müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya devam ediyor.

Adres: Ali Fuat Cebesoy Bulvarı Ş. M. Engin Özdinç Sok. No:3 Şehitkamil/Gaziantep

Telefon: 0342 321 05 19 – 0342 321 19 20 – 0342 322 21 31 – 0533 771 80 00

Web Sayfası: www.kocakbaklava.com

Çelebioğlu

Listemizde 3. sırayı alan Çelebioğlu’da yine baklava konusunda uzman olduğunu kanıtlıyor. Çelebioğlu’nun Gaziantep’te tam 5 şubesi bulunmaktadır. Tüm şubelerinde aynı lezzeti ve kaliteyi sunmakta olan Çelebioğlu baklavaları lezzetiyle müşterilerini memnun etmekte olan başarılı bir işletme olduğu görülmektedir. Gaziantep’e uğrayanların mutlaka en az bir defa tatması gereken lezzetli baklavalar ortaya sunmaktadır.

Adres: Kocaoğlan Mahallesi Org. Demokrasi Bulvarı No: 43 Şahinbey/Gaziantep

Telefon: 0342 226 15 16

Şubeler: Elmacı Pazarı Şubesi – Gazimuhtarpaşa Şubesi – İbrahimli Şubesi – Karataş Şubesi

İmam Çağdaş

Gaziantep şehrinin en güzel baklavalarını yemek isteyenler için İmam Çağdaş işletmesi gerçekten başarılı tatlar ortaya koyuğunu gösterdi. İmam Çağdaş Kebap ve Baklava çeşitlerinde uzmanlığını kanıtlamakta olan doymak bilmeyeceğiniz lezzetleri sizlere sunmaktadır.

Adres: Eski Hal Civarı, Uzun Çarşı No:49 Şahinbey/Gaziantep

Telefon: 0342 220 45 45 – 0342 220 70 80

Online Alışveriş: www.imamcagdas.com

Zeki İnal

Gaziantep baklava lezzetlerinde 5. ve son olarak kaliteli baklavalar ürettiğini gördüğümüz Zeki İnal geliyor. Sevdiğimiz lezzetlerden olan baklavanın yanı sıra yöresel tatları da bizlere sunmakta olan ve doyamayacağınız lezzetleri sunmakta olan bir işletmedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık