İkimizin Yerine Nasıl Bir Film?

608 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

İkimizin Yerine filmini izleyenlerin yorumlarını okuduysanız Anne Yaşam filmi izlemekten vazgeçmiş olabilirsiniz. Ancak gerçekler o kadar acı değil. Filmin konusu birçok kişi tarafından anlaşılmadan, beklentiyi karşılamadığı söylenmekte ve filme olan ilgi haliyle azalmaktadır. Ancak İkimizin Yerine filmi ülkemizde daha önce konu edilmemiş bir senaryoya sahiptir ve Anne Yaşam her sahnesinde ayrı bir güzellik barındırmaktadır.
Öncelikle fragmanıyla gönülleri fetheden Anne Yaşam film vizyona girdikten sonra oldukça ilgi gördü. İkimizin Yerine izlemek isteyenler sinema salonlarına akın ederken kitlenin enerjisi yavaş yavaş düşmeye başladı. Neden mi? Çünkü filme girenler yanlış filme girdiklerinin farkında değillerdi.

Birçok insan İkimizin Yerine filmini Anne Yaşam aşk filmi sanıyor. Hayır, bu film aşk filmi değil. Sadece aşk ve romantizm arıyor, salya sümük ağlayacağınız bir ayrılık hikayesi istiyorsanız yanlış filme girdiniz demektir. İkimizin Yerine filminin konusu içerisinde aşk barındıran dramatizmi yüksek bir aile hikayesidir. Size film içinden fazla haberler vermeden kısaca bahsetmemiz gerekirse, başrolde seyrettiğimiz Serenay Sarıkaya ve ailesi arasında yaşanan kuvvetli dramı Anne Yaşam izleyeceksiniz. Bu sırada öğretmeni Doğan (Nejat İşler)’a aşık olarak hayatında büyük bir devrim yaşayan karakterimizin macerası sahnelere yansıyor.

Kendinden yaşça büyük olan öğretmenine gönlünü kaptıran Anne Yaşam Çiçek, aslında duygularına esir oluşuyla birlikte hayatına dair oldukça sarsıcı ve yıpratıcı sırların olduğunu keşfediyor. www.anneyasam.com Ailesiyle arasındaki sorunları çözmesinde büyük bir olayın etkisini derinden hisseden Çiçek, hayatın gerçekleriyle yeni bir dünyaya atılıyor. Filmde beklentiniz aşırılaştırılmış bir romantik aşk hikayesi olursa İkimizin Yerine filmini izlemek size Anne Yaşam keyif vermeyecektir. Kaliteli kadrosuyla uzun yıllardır yapılan en iyi senaryoya sahip olan bu filmi izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık