Piyasalar Hangi Bilgilere Göre Şekillenir

752 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Tüm dünyada ve Türkiye’de ekonomi sürekli olarak farklılık göstermektedir. Altın, Dolar ve Euro fiyatları her geçen dün farklılık göstermektedir. FED kararları doğrultusunda altın fiyatları düşürken, dolar yükselmekte, Euro ise nispeten yerinde saymaya devam etmektedir. Gram altının 100 TL bandında olduğu görülmektedir. Düşüşe devam eden altın fiyatları doların artmasıyla daha da düşmektedir. Ancak altın dolar bazlı fiyatlandırıldığından bu düşüş çokta hissedilmemektedir.

Büyük küçük tüm yatırımcılar için önemli borsa haberlerini içermektedir. Artan ve azalan hisse senetleri, hisse senetlerinin artış oranı ve İstanbul borsasınn yanı sıra dünya borsasında neler yaşanıyor, ilerleyen dönemlerde borsada fiyatlandırmalar nasıl olacak, hisse senetleri artacak mı? azalacak mı? gibi soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Zengin ve kalite bir içeriğe sahip olduğunu görebiliyorsunuz. Sol kısımda Dolar, Euro, Sterlin gibi yabancı para birimlerine ait alış ve satış fiyatlandırılması görülürken sağ bölümde yer almakta olan gram, çeyrek ve tam altın fiyatları sayesinde tek sayfada güncel olarak tüm yatırım araçlarına ait fiyatlama görülebilmektedir.  1000 TL Ne Oldu? bölümünde ise o gün başlangıcından gün bitimine kadar dolar, euro, altın ve bist100 ün ne kazandırıp ne kaybettirdiğini görmüş olursunuz. Eğer 1000 TL niz varsa ve yatırım yaptığınız dolar, euro, altın ya da bist yükselmişse kazanmış düşmüşse kaybettiğiniz tutarları görebilirsiniz.

Altın bölümünde ise  anlık olarak altın fiyatlarını güncellemekte ve altın almak isteyen ya da altın satacak olanların en uygun fiyatı takip edebilmelerinizi sağlamaktadır. Aynı zamanda altın fiyatlandırılmasının en son hangi saat hangi dakika güncellendiğini göstererek yatırımcılara önemli kolaylıklar sağlamaktadır. Forex oynayan ya da yabancı para birimlerini öğrenmek isteyenler için döviz sayfasında yer almakta olan ABD Doları, İngiliz Sterlini, İsviçre Frangı, Çin Yuanı gibi daha birçok ülkeye ait para birimine ait günce fiyatları içermekte olan bir sayfadır. Döviz sayfasında tüm para birimlerinin alış satış farkları da dahil olmak üzere canlı ve güncel olarak sunulmaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık