HGS Yükleme Noktaları Nerede?

1.322 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Ülkemizde gişelerden hızlı ve güvenilir şekilde geçiş yapmaya imkan sağlayan HGS, sürücülerin trafik derdini ortadan kaldıran en başarılı trafik uygulamalarından biridir. KGS ve OGS girişimlerinden sonra HGS’nin kullanıcılara sunulması trafikteki yoğunluk ve akışın yavaşlaması sorununu büyük ölçüde çözmüştür. OGS kullananların yaşadığı sıkıntıları tamamen çözen HGS sürücülerin son dönemde ilk tercihleri olmuştur.

HGS’ye büyük ilginin duyulması, başvuru taleplerinin yoğun olmasıyla birlikte ödeme noktalarında da kolaylıklar sağlanmıştır. İnternet üzerinden de ödemelerin kabul edilmesi büyük bir avantaj olmakla birlikte birçok ödeme noktası da bulunmaktadır. HGS yükleme işlemlerinizi yapabilmek için size en yakın PTT merkezine veya şubesine başvuruda bulunabileceğiniz gibi aynı zamanda otoyol üzerindeki PTT noktalarından da yükleme yapabilirsiniz. Ayrıca PTTMatik’ler üzerinden de ödemelerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ülkemizin hemen her yerinde şubesi bulunan PTT ayrıcalığı internet sitesi üzerinden her an işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Geçiş ihlallerinizde ceza almamak için ve bu gibi acil durumlarda hiç vakit kaybetmeden güvenle yüklemenizi sağlayabilirsiniz. HGS yüklemesi yapmayı unutarak gişeden yeterli bakiyeye sahip olmadan geçiş yaptığınız takdirde 15 günlük bir telafi süreciniz bulunmaktadır. Bu süreç içerisinde HGS yükleme işleminizi gerçekleştirmeli ve borcunuzu ödemelisiniz. Ödeme gününü geçirmeniz halinde geçiş ihlali yaptığınız tutarın 11 katı kadar ceza uygulaması olduğunu lütfen unutmayın. Herhangi bir ihlalinizin olup olmadığını veya mevcut bakiyenizin durumunu öğrenebilirsiniz. Böylece trafiğe çıkmadan önce HGS yüklemesi yapmanıza ihtiyacınız olup olmadığı hakkında fikir edinebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık