Kadınlar için Nasıl Daha Çekici Olursunuz?

322 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Kadınlar aslında çok basit tasarlanmıştır. İstekleri karşılansın yeter ki. Evet onlar ilgi beklerler. Hem de her zaman yani sosyal medya da bir resmi beğenilsin, ofisine bir çiçek gönderilsin. Onlar için hepsi eşdeğerdir. Dünya sizin onu sevdiğiniz görmeli başka bir deyişle de…

Tabi ki sadece iyi görünmek yeterli değil erkekler için üzerine bir şeyler daha katmak gerek. Kadınları etkilemek için şu yöntemleri kullanabilirsiniz.

“Nasıl görünüyorum derdine düşmeyin. Yeni yollar deneyin.”

Kadınlar sizin sadece nasıl göründüğünüze bakmaz. Örneğin; paranız, arabanız ve ya ona ısmarladığınız bir içki bile kadınlar için değerlidir. Başka bir deyişle kadınlara nazik davranın gerisi zaten kendiliğinden gelecektir.

Kadınları Etklilemenin Yolları

“Karizmatik ve centilmen olun”

Yakışıklı olup olmamak bu adımda önemini yitiyor. Önemli olan, kendinizi nasıl ifade ettiğiniz. Kendiniz en iyi şekilde taşıdığınızı kadınlara göstermeniz. Yani, güler yüzlü olmak, çevrenize pozitif enerji yaymak, insanlar sizi sevip sevmediği kadınlar için oldukça önemlidir. Karizma ve centilmenlik bir kadının sizde arayacağı önemli özelliklerdir.

“Kadınlara kendilerini güzel hissettirin.”

Kadınların en çok sevdiği bir şey de ilgi dedik. Tabi bu ilgi birde iltifatla birleştiği zaman değmeyin keyfine. Kadınlara sizin yanınızda iyi ve güzel hissetmelerini sağlayın. Dış görünüşüne yada iş hayatındaki başarısına iltifat edebilirsiniz.

“Gereksiz hareketlerden kaçının”

Hiçbir şeye aşırı tepki vermeyin. Her zaman sakin ve ağır başlı olun. Bu kadınların gözünde gerçekten büyük bir artı demektir.

“Bir konu da kendinizi geliştirin”

Kadınlar yetenekli erkeklerden hoşlanırlar. Sizde bir alanda kendinizi geliştirin ve bunu ona gösterin. Bu gerçekten çok etkili olacaktır.

“Esprili erkek olmak”

Her zaman duyduğunuz bir cümle “Güzel kadınlar, çirkin erkeklerle beraberler.” Evet işte bu kadınları eğlendirmeyle alakalı. Kadınlar gerçekten gülmeyi ve eğlenmeyi sever. Kadınlara ulaşan kapıyı açmanın yolu gülmelerinden geçer.

“Kendiniz olun”

Evet tüm o kıyafetlerin altında o tıraşlı ve gülümseyen yüzün altında siz varsınız. Başka kimse değil bu yüzden kendiniz olun. Karşınızdaki kadınında bunu görmesini sağlayın. Bol şans…

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık