Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

639 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Kredi Kartı kullanım alışkanlığı en fazla olan ülkelerden biriyiz. Özellikle de sanal alışverişte vazgeçilmez olan kredi kartıdır. Kredi Kartı iradeli şekilde kullanıldığında pek çok avantaj sağlayan bodurun. Örneğin bu ürün sayesinde taksitli alışveriş yapabilir, internetten alışveriş yapabilir ya da acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ancak bankalar kredi kartı verirken bazı şartlar arıyor.

Kredi Kartı almak için de diğer kredili ürünler gibi gelir sahibi olmak gerekiyor. Bazı bankalar üniversite öğrencilerine özel de kredi kartı vermektedir. Ancak bu kartların limitleri bellidir ve yükseltilemez. Bunun yanı sıra bankalar çoğu zaman kredi notu vermek için iyi bir kredi notu bekler. Ancak bazı bankalar kredi notu düşük de olsa kendi müşterileri için kredi kartı verebilmektedir. Ayrıca kredi notu 0 görünen kişiler de çalıştıkları bankalardan kredi alabilmekteler. İşte ülkemizde kolay kredi kartı veren bankalar.

Garanti Bankası

Garanti Bankası müşterilerini kolay finanse eden bankalardan biri. Kredi Kartı da bunlardan biri. Eğer bu müşterisi iseniz çağrı merkezinden ya da internet bankacılığından başvuru yapabilirsiniz. Eğer değilseniz de en yakın Garanti Bankası şubesine gidebilirsiniz. Garanti Bankası kredi kartı bonus özellikli olup pek çok avantaja sahiptir. Bu kart ile bonus üyesi işyerlerinden yapacağınız harcamalarında ekstra puan kazanabilirsiniz.

Odeabank

Odeabank da kolay kredi kartı veren bankalar arasında yer alıyor. Hatta pek çok kart başvurusu aynı gün içinde sonuçlanıyor. Bu bankanın kredi kartına internet bankacılığından, müşteri hizmetlerinden ya da şubelerden başvuru sağlayabilirsiniz. Eğer çalışmıyorsanız da bu bankadan kredi kartı alabilirsiniz. Ama kredi notunuzun yüksek olması bu noktada önemli.

Finansbank

Finansbank kısa sürede başvurunuzu sonuçlandıran bankalardan biridir. Üstelik Finansbank kredi kartınız ile yurtdışından alışveriş yapabilir, taksitli nakit avans çekebilir ve bol puanlı alışverişler yapabilirsiniz. 1 hafta gibi kısa bir süre içinde başvurunuz sonuçlandırılacaktır. Aylık bir kazancınızın bulunması ve ortalama bir KKB’nizin olması bu bankadan kredi kartı almanıza yeterlidir.

Türk Ekonomi Bankası

Türk Ekonomi Bankası bonus özellikli kredi kartları ile en sık tercih edilen bankalardan biridir. Özellikle kitap yurdundaki kampanyaları, restoran harcamalarındaki ekstra bonus puan ve sinema ya da tiyatro biletlerinde yüzde 50 indirim özelliği sayesinde çok tercih edilmektedir. TEB de kısa sürede başvuru onaylayan ve kolay kredi kartı veren bankalardan biridir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık