Kümes Hayvancılığı Maliyeti ve Kurulum Aşamaları

1.438 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Tavukçuluk ve kümes ekipmanları, Türkiye genelinde anahtar teslim kümes kurulumu yapmaktadır. Anahtar teslim kümes kurulumu yapılmayan herhangi bir bölge yoktur. Sadece arayıp yetkililerle görüşmeniz yeterli olacaktır.

Tavukçuluk ve kümes ekipmanları olarak, tamamı profesyonel ekip ile çalışmakta. İletişime geçtiğiniz ve anlaştığınız tarihten itibaren 7-10 gün içerisinde size verdikleri söze sadık kalarak size çiftliğinizi hazırlayıp teslim ediyor. Verilen bitiş tarihini kesinlikle geçmiyor. Kümes kurulumu 1000 tavuk veya üzeri tavuk için yapılmaktadır. Kümesin büyüklüğü göz önüne alındığında sağlamlığından kuşku edenler olabilir. Ancak kullanılan malzeme ve profesyonel ekipleri sayesinde bu güvensizlik ortadan kalkmaktadır.

Kümes kurulumu geciktiğinde kümesi yaptıran kişi üretime geç başlamış olup zor durumda kalacağı için, kümes kurulumunu kime yaptırıldığı iyi seçilmelidir. Zamanında yapılan anahtar teslimi sayesinde üretici de zor durumda kalmamaktadır. Kümes kurulumunda Otomatik-Helezon Yemlik, Otomatik-Nipel Suluk, Su Basınç Regilatörü, 10-12 Gözlü Galvaniz Saç Folluk, 100×100-140×140 Fan Üretim, 250 lt-500 lt Su Deposu kullanılmaktadır.

Ayrıca tavukçuluk ve kümes ekipmanları olarak, Çadır Kümes Kurulumu ve Sandviç Panel Kümes kurulumları yapılmaktadır. Verdikleri sözü daima tutuyorlar ve zamanında anahtar teslim kümes kurulumu yapıyorlar. Kurulan kümeste bir aksaklık veya eksiklik olursa, telafi etme sözü de veriyorlar.

Anahtar teslim kümes kurulumu yaptırırken, sadece kurulumu yapan firmaların verdiği referans isimlerine bakmak yerine, yapıldığı beyan edilen kümesleri ziyaret etmenizde ve görmenizde fayda vardır. Zamanında teslim ile birlikte bir diğer önemli hususun da kümeste sağlamlık ve kurulum aşamasında temiz çalışma olduğunu unutmamak gerekmektedir. Birçok firma kümes kurulumunu amatörce yapabilmekte, kalitesiz malzeme kullanabilmekte ve zamanında kümes kurulumu gerçekleştirememektedir. İşte bu gibi durumlarla karşılaşmamak için tavukçuluk ve kümes ekipmanlarını tercih etmeniz gerekmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık