Ne Zaman Emekli Olacağım?

1.397 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Yıllardır beklediğiniz anın artık bir an önce gelmesi için gün sayıyorsanız ne zaman emekli olacağınız konusunda kesin bir bilgi sahibi değilseniz sizlerde Emeklilik sorgulama hizmeti sayesinde bunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Sizlerde bu hizmet sayesinde kaç yıl sonra emekli olacağınızı daha ne kadar prim yatırmanız gerektiğini kolayca öğrenebileceksiniz.

Ne zaman emekli olurum? diye merak eden kişiler sitemiz aracılığı ile bu sorunun cevabını kolaylıkla öğrenebilmektedir. Yıllardan beri memur olarak çalışanlar, dışarıdan prim yatırınlar, çiftçiler ve özel sektörde çalışan binlerce kişi her yıl hatta her ay emekli olmanın keyfini, yaşamakta tercih ettikleri bankalar aracılığı ile maaşlarını almaktadırlar. Bazen yatırdığınız tutarlar kontrolünüzden çıkabilir ve hesaplama yapmak sizin için zor olabilir. Bu gibi durumlarda Emeklilik hesaplama uygulaması en mantıklı çözüm olmaktadır.

Bugüne kadar yatırmış olduğunuz tutarları ve kalan gün sayınızı baz alarak hesaplanan kolayca sonucu çıkartan bir uygulamadır. Tabi ki bizden aldığınız bilgileri mutlaka SGK’ya gidip teyit ettirip kalan günlerinizi kesin olarak öğrenebilirsiniz. Eğer gününüz dolmuş sadece prim borcunuz varsa bankaların vermiş olduğu emekli olma kredisinden faydalanıp kolayca emekli olabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık