Paykasa Kart Satın Alma ve Bozdurma

1.278 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Paykasa şifrelerinizi, internet üzerinden yapılan tüm alışverişlerde kullanabilirsiniz. Satın alma yapacağınız internet sitesinin sahibi olan firmanın bulunduğu ülke, şehir hiç önemli değildir. Paykasalarınız her internet sitesinde alışveriş imkanı verecektir. İnternet siteleri üzerinden oyun oynanan sitelere, ücretli abonelik gerektiren sitelere yönelik ödemelerinizi de Paykasalarınız ile yapabilirisiniz.

Paykasa satın alarak şifrelerinizi dilerseniz eşiniz, çocuğunuz, sevdikleriniz, arkadaşlarınız gibi kişilerle paylaşabilirsiniz. O kişiler sizin verdiğiniz şifreler ile diledikleri alışverişi internet üzerinden kolaylıkla yapabilirler. Üniversite eğitimi için il dışında ya da yurt dışında bulunan çocuğunuz, bir şey satın almak istediğinde satın alacağı ürünün net fiyatı kadar Paykasa bulunan şifreyi ilettiğiniz çocuğunuz, alışverişini güvenle ve limit aşımı sorunu olmadan yapacaktır.

Özetle Paykasa şifreleri ile internet sitelerinde, dilediğiniz alışverişi ya da ödemeyi yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapılabilen internet siteleri, Paykasalar ile de ödeme kabul etmektedir. Online Paykasa hizmeti veren Paykasa bayii olarak hizmet veren web siteleri aracılığıyla, Paykasa alma, en ucuz Paykasa yüklemesi yapabilme gibi işlemler yapabilirsiniz. Bu Paykasa bayileri, size Paykasa kart ile ilgili tüm bilgileri edinmenizi de sağlayacaktır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık