Sevgililer Günü için Peluş Ayılar

2.188 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Son yıllarda çok popüler olan sevimli peluş ayılar artık erkeklerin karşı cinse hediye etmek amacı ile kullandıkları araçlar listesinde birinci sıraya yükseldiler. Yapılan araştırmaya göre hanımlar bu durumdan rahatsız değiller. Zira birbirinden sevimli ayıcıklar onlara hediye edildiğinde çok mutlu oluyorlar.

Ne Tür Hediye Alınabilir?

Hediye edilen ayıların hemen hemen hepsinde kalp bulunuyor diyebiliriz. Küçük ebatlara sahip ayıcıklarda bu kalp kucağında oluyor. Büyük boyutlu ayılarda ise sol üst kısımda olabildiği gibi kalp taşımayadabilir. Bunun yerine kalp şeklinde kutu taşıyan ayıcık modelleri de bulunmaktadır. Eğer kalp şeklinde yastık taşıyan hediye oyuncak ayı modelleri seçilirse yastığın üzerindeki yazı ile romantiklik katılabilir. Fakat kucağında kutu taşıyan modeller seçilirse kutunun içerisine birçok eşya koyarak hediyenize romantiklik katabilirsiniz.

Romantik Bir Hediye Mi?

Bugüne kadar kutunun içerisine en çok çikolata konulmuş. Bayanların çikolatayı ne kadar çok sevdikleri herkes tarafından bilinen bir gerçek. Bu durumu avantaja çevirmek isteyen beyler büyük peluş ayılar ın taşıdğı kutunun içerisine çikolota koymaktalar. Buna alternatif olarak küçük kağıtlara yazılar yazıp koyabilirsiniz. Bir diğer alternatifiniz ise ikinize ait olmasını istediğiniz küçük oyuncak parçaları, puzzle parçaları olabilir.

Sarılmış Çift Ayılar;

Son dönemde çok tercih edilen modellerden birisi de sarılmış çift ayılar. Eğer hediyenizin büyük oyuncak ayı olması gerekmiyorsa küçük modellerde size uygun bir model var. Yaklaşık 22 cm ebatında iki küçük ayının birleştirilmiş halini düşünebilirsiniz. Bu modeller içerisinde iki ayının birbirine baktığı, öptüğü, sarıldığı farklı modeller yer almaktadır. Bazı hanımlar büyük, devasa, boyu kadar ayılardan hoşlansalar da bazı bayanlar küçük, sevimli ve şirin modellerden hoşlanmaktadırlar. Üstelik küçük ayıların bir avantajı da her an yanında taşıyabiliyor olmasıdır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık