Sevgiliye Hediye Alınabilecek Sağlıklı Hediyeler

1.381 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Sevdiğiniz bir insana hediye vereceğiniz zaman, o kişinin cinsiyeti kadınsa oyuncak ayı almak bir ritüel haline gelmiştir. Oyuncak sektöründe yaşanan gelişmeler sayesinde ciddi anlamda oyumcak çeşitliliği yaşanmış ve piyasaya yüzlerce farklı peluş ayılar çıkmıştır. Siz de bu ayıcıklardan birisini alarak sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz.

Hangi Modeller Çok Tercih Ediliyor?

Oyuncak ayılarda çeşitlilik ayının boyu noktasında ortaya çıkıyor. Küçük ve büyük peluş ayılar olarak kategorize edebileceğimiz bu tatlı, şirin hediyelerin kucağında kalp taşıyan çeşitleri de mevcut. Kalbin üzerinde çeşitli yazılar ve resimler bulunabileceğini de belirtelim. Diğer bir model ise ayıcığın kulağında kumaş parçası ve kumaşın üzerinde yazılar yazan modeller de mevcut. Renk olarak beyaz, kahve, mavi, kırmızı, dilediğiniz renkte oyuncak ayı bulabilirsiniz. Ayıların uzun olanları (60-70 cm den itibaren) 160 cm ye kadar uzanmaktadır ve ayakta durmaktadırlar. Oturan ayılar ise 55-60 cm e kadar çeşitleri bulunmaktadır. Hediye edeceğiniz kişinin zevkine uygun peluş ayılar sizler için envai çeşit üretilmektedir. Boy olarak kısa, uzun, renk olarak kırmızı, beyaz, tek renk, çift renk seçeneklerinden hediye edeceğiniz kişinin en beğeneceği modeli bulmanız hiç de zor değil.

Uzmanlar Uyarıyor!

Oyuncak ayılarla ilgili ufak bir pazar arayışı yapanlar bilir ki fiyatlar cep yakan cinsten. Hal böyle olunca merdiven altı üretimlerin arttığını ve daha da kötüsü tercih edilir olduğunu ifade etmek zorundayız. Ancak uzmanlar kesinlikle uyarıyor; büyük oyuncak ayı lar insanlarla birebir temas halinde oldukları için kaliteli malzemelerden yapılmak zorundalar. Birebir temas halinde olmaktan daha ziyade bazı genç kızlar bu ayılar ile beraber uyumaktadırlar. Şayet ayıcık mikrop tutan, tozları toplayan, kalitesiz kumaşlardan ve malzemelerden yapılırsa sahibi için kötü sonuçlar doğurmaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık