Sevip Sevmediğiniz Nasıl Anlarız?

1.844 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Sevdiğiniz belkide aylardır, yıllardır emek verdiğiniz insanın gerçekten sizi sevip sevmediğini anlamak mümkün? Sevip sevmediğini anlamak için neler yapılabilir? Bu makalemizde sevip sevmediğiniz nasıl anlarız? konusuna değineceğiz. Bu sayede ilişkinizde gerçek bir sevgi bağımı yoksa mantık üzerine kurulu bir birlikteliğiniz mi olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Bir kişinin sizi gerçekten kalpten sevip sevmediğini yüzde yüz anlamanın mümkün olmadığını söyleyebiliriz. Fakat büyük oranda sevdiğiniz insanın sizi gerçekten kalpte düşünüp kalpten sevdiğini anlamak büyük oranda mümkün. Bunun için yapılabilecek birkaç yöntem bulunabilmektedir. Denemeler yaparak sevdiğiniz insanın sizi sevip sevmediğini anlayabilirsiniz.

Sevip Sevmediğini Anlamak

Sevip sevmediğini anlamak için öncelikle yapabileceğiniz ilk şey hastalık, yaralanma ya da psikolojik sıkıntılarınızda sizi düşünüp düşünmmediğini görmek olacaktır. Bunun için onu denemeli ve sınamalasınız. Bu gibi durumlarda olumsuz bir davranış sergilemekten ziyade size zaman ayırması ve gerçekten sizin canınızın yanmasının onu kötü etkileyeceğini görmeniz sizi gerçekten düşündüğünü ve sevdiğiniz gösterebilir.

Bir kişiyi tanımak için onunla tatile çıkın derler ya, aynı durum sizin içinde geçerli olabilir. Mutlu bir anında nasıl davranacak, ya da aşırı öfkeli olduğunda da sizinle aynı şekilde konuşabilecek mi? yoksa asıl yüzünü ortaya mı koyacak? bunları görmeniz çok daha kolay olacaktır. Eğer öfkeli zamanlarında bile size nazik davranmaya çalışıyor ve sizi kırmaktan korkuyorsa, sizi sevdiğini gösteren bir hareket olarak değerlendirelibilir. Kısacası partnerinizin sizi sevdiğini düşünmeniz için öncelikle sizi en kötü anlarında bile düşündüğünü görmeniz, canınızın en ufak bir şekilde sıkılmasını istemeyecek size karşı korumacı davranabilecek kadar düşünceli olması gerekmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık