Sınavlara Hazırlıkta Sorularınıza Çözüm Bulun

1.566 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Coğrafya, tarih, fizik, biyoloji, matematik, Türkçe derken lys ve ygs için öğrencilerin çalışması gereken bir sürü ders var. Hepsi kendi içinde birde konulara ayrılıyor ve çalışılması gereken onlarca şey ortaya çıkıyor bu da öğrencileri strese sokuyor. Bu stresi azaltmak için öğrenciler sürekli daha çok soru çözüyor daha çok çalışıyor.

Soru çözdükçe haliyle yanlışlar, yapılamayan ya da anlaşılmayan sorular ortaya çıkıyor. Çoğu öğrenci okuldaki veya dershanedeki öğretmenlerine bu soruları soruyorlar. Soru çözümü konusunda destek almak isteyen öğrencilerin artık sorabilecekleri ve yapamadıkları soruların cevaplarını, çözüm yollarını öğrenebilecekleri başka bir adres daha var. Öğrenciler yapamadıkları soruları uzaktan eğitim veren dijital etüt sitesine yükleyerek alakalı branştaki öğretmenlere o soruyu sorabilir ve çözümlerini öğrenebilirler. Bu şekilde soru çözümleri gerçekleşir.

Birçok öğrenci yapamadığı soruları sitemizdeki öğretmenlerimize sorarak öğreniyor ve bir daha o soruyu yanlış yapmıyor. Böyle uzaktan eğitim alarak sorularınızın yanıtına ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey akıllı telefonlarınızla soruların fotoğrafını çekip siteye yüklemek. Unutmayın bir soruyu neden çözemediğinizi ve nasıl çözmeniz gerektiğini araştırmak sizi başarıya götürecektir.

Mutlaka yapamadığınız ya da yanlış yaptığınız soruların cevaplarına bakın ve öğrenin. Durmayın hemen dijitaletut.com sitesine girin ve bir an önce başarıya giden merdivenin basamaklarını çıkmaya başlayın.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık