2019 Dekorasyon Fikirleri

Sponsorlu Bağlantılar

Mutfak dekorasyonu yaparken önümüzde birçok seçenek vardır. Bu seçenekler sizin zevkinize, yaşam stilinize, bütçenize ve mekanın ebatlarına bağlıdır. Birde tabi ki nerden başlamanız gerektiğine sıfırdan mı yoksa var olan mutfağa ek düzenlemeler mi yapacağınıza. ev dekorasyonu bayanlar için bir çalışma alanıdır. Burada önemli olan hangi tip fonksiyonların olabileceğini hesap etmektir. 2019 dekorasyon fikirleri ve mutfağı kullanan kişi buzdolabı, eviye ve ocağa mumkun olabildigi yakınlıkta ulaşabilmelidir.

I şeklinde mutfak dekorasyonu: Burada çalışma üçgeni yoktur. Mutfak seviyesi, ocak ve buzdolabı bir çizgi düzenindedir. I şeklinde mutfak tasarımı küçük m2 lere ve genelde tek kişiye hitap etmektedir. Eğer çok kişi kullanacaksa mutfak elamanları ihtiyaca göre yerleştirilmelidir.

L şeklinde mutfak dekorasyonu: Burada duvarlardan en az ikisi birbirlerini dikeyde kesiyorsa ve alanımız çokda geniş değilse bize bir çalışma üçgeni oluşturur. L şeklindeki mutfak tasarımı genelde çok fonksiyonlu olup uygulama alanı geniştir. Burada ayrıca kahvaltı edebilmek için masa sandalye yerleştirebiliriz.

U şeklinde mutfak oda dekorasyonu: Üç duvarın birbirini kesmesiyle üç yüzeyde de çalışma yapılabilmesine olanak sağlar. Bu tip mutfak tasarımı internasyonel olup kullanışlı ve birden fazla kişiyede hitap edebilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık