Gri Pantolon Üzerine Ne Giyilir?

0 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Erkek giyiminde en önemli parçanın pantolon olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Pantolon erkek giyiminde genellikle star parça oluyor ve kombinlerde kullanılacak diğer parçalara pantolon modeline göre karar veriliyor. Pantolon tasarımları arasında en çok tercih edilenlerden biri de gri renk oluyor. Peki, gri pantolon üzerine neler giyilebilir? Hangi kombinlerle zahmetsiz şıklık yakalanır?

Siyah Ve Beyaz Gömlek Uyumu!

Gri pantolon ile sayısız kombin yapma şansınız bulunuyor. Bu nedenle gideceğiniz ortama bağlı olarak üzerine ne giyeceğiniz de değişkenlik gösterebilir. Şayet şık bir davete katılmayı planlıyorsanız gri pantolon üzerine siyah bir gömlek yiyebilir ve böylelikle kolay şıklık elde edebilirsiniz. Siyah sade bir gömlek ile gri pantolonun muhteşem bir uyum yakaladığını bilmeyenler için aktaralım. Alternatifleriniz arasında beyaz gömlek de bulunuyor. Gri pantolonlar ile beyaz gömleklerin de harika bir uyum yakaladığı aşikar. Davetlere katılmak için tercihinizi beyaz gömlekten yana kullanabilirsiniz.

Tişört İle Sportif Bir Duruş!

Gri pantolon üzerine hiç tereddüt etmeden diyebileceğiniz kıyafetlerden biri de tişört modelleridir. Tişört üzerine, omzunuza bir kazak atarak sportif bir şıklık yakalayabilirsiniz. Ancak bu kombin için seçtiğiniz ayakkabı modelinin de büyük önem taşıdığını belirtmemiz gerekiyor. Olabildiğince spor ayakkabı modellerine yönelmenizde fayda var.

Günlük hayatınız için rahatlıkla tercih edebileceğiniz tişört ve gri pantolon kombinlerine spor ayakkabı eşlik ettiğinde ortaya dinamik bir tarz çıkıyor. Tişört seçiminizi polo yaka modellerden yana yapabilirsiniz. Hatta polo yaka tişört kullanmanız çok daha ideal bir seçenek olabilir. Ancak mutlaka böyle bir zorunluluğun olmadığını da belirtelim. Sıfır yaka bir tişört modeli ile de harika bir şıklık elde edebilirsiniz.

Tişört Üzerine Gömlek Trendi!

Rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir diğer kombin seçeneği de gri pantolon üzerine sıfır yaka tişört giymeniz ve önünü açık bırakarak gömlek modeli ile bu şıklığı taçlandırmanız olacak. Son yılların en trend kombinlerden biri olması nedeniyle sizlere bu kombini rahatlıkla önerebiliyoruz. Sportif bir tarz yakalamak isteyenler için de cazip bir seçenek olan tişört üzerine gömlek trendinin temsilcilerinden biri de siz olun!

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık