2019 Yılının En Popüler Boya Renklerini Keşfedin

Sponsorlu Bağlantılar

Boya yapmak hepimizin ihtiyaç duyduğu ya da bir gün mutlaka ihtiyaç duyacağı bir aktivitedir. İşte bu yüzden bir şekilde oda, ev, ofis başta olmak üzere herhangi bir mekânın boya badana işlemleri kullanabileceğiniz 2019 yılının en popüler boya renkleri sizin için araştırılarak bu rehberde derlendi!

1. Yeşil Tuna Rengi

Yeşil rengin en canlı tonlarından turkuaza daha yakın bir boya rengidir. Bu yılın en popüler boya renklerinden birisi olan yeşil tuna rengi özellikle evlerinizde oldukça farkı bir hava katacaktır.

2. Yeşil Yenibahar Rengi

Daha çok sarıya kaçan ancak yeşil ana rengine bağlı bir boya rengi olan yeşil yenibahar ile siz de boyayı uyguladığınız mekânda yeni bir bahar havası estirebilirsiniz.

3. Mavi Seren Rengi

Mavi her zaman güvenin ve rahatlamanın rengi olarak bilinir. Her yıl olduğu gibi bu yılda mavi tonlarındaki boya renkleri oldukça popüler. Özellikle erkek çocukların odalarında kullanılabilir.

4. Altın Metalik Rengi

Tüm duvarı boyamak yerine bazen beyaz bir zemin üzerine desenlerle çizilen ya da kenarlara birkaç fırça gezdirerek doğaçlama çalışmalar yapabileceğiniz altın metalik rengi de bu yıl çok moda.

5. Gri Krater Rengi

Ahşap ya da ahşap görünümlü yüzeylerde muhteşem bir ahenk gösterebilecek olan gri tonları arasında krater olarak adlandırılan boya rengi gerçekten muhteşem görünüyor.

Eğer 2019 yılının en popüler 5 boya rengi arasından size en uygun olanı seçmek istiyorsanız Boya Renkleri sitesinden daha fazla bilgi edinebilirsiniz. İstediğiniz boya fiyatları, boya çeşitleri ve boyalar ile ilgili diğer merak ettiklerinize ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık