Bebek Beşikleri Ve Emzirme Yastık Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzde neredeyse hemen hemen her üründe katkı maddesi bulunmaktadır. Tekstilden gıdaya kadar birçok üründe insan sağlığını tehlikeye atan katkı maddeleri, ciddi sağlık problemlerine yol açmaktadır. Özellikle anne ve bebek ürünlerinde bebeklerin gelişimini olumsuz yönde etkileyen bu ürünler, oldukça sağlıksız olup bebek gelişimini engelleyen faktörler arasındadır.

Beslenme ve giyinme gibi aktivitelerin yanı sıra, bebeklerin dış dünyayı tanıması da onların gelişimi açısından önemlidir. Anne ve bebek ürünlerinde bebeklerini doğayla tanıştırmak isteyen anne ve babalar için, taşıma kolaylığı sağlayan boba kanguru, yaklaşık 21 kg’a kadar olan taşıma kapasitesi sayesinde oldukça kullanışlı bir üründür. Ev içi veya ev dışı aktivitelerde, ebeveynlerin bebekleriyle birlikte hareket etmelerini sağlar. Ayrıca sırtlarında veya kucaklarında taşıyarak rahat bir gün geçirmelerini sağlar.

Bebeğe güvenilir bir yer oluşturmak amacı ile anne ve babalar tarafından tercih edilen bebeğinizi istediğiniz yerde uyutabilir ve siz de böylece daha huzurlu bir uyku imkânı elde edebilirsiniz. Anne ve bebek ürünlerinde bebek sağlığına en uygun şekilde tasarlanan ve rahatlığı ile onlara konforlu bir uyku uyumalarını sağlayan babynest, gerekli tüm sertifikalara sahiptir. 24 aya kadar olan bebekler için özel olarak tasarlanan babynest yataklar, bebeğin daha korunaklı olması için de çok önemli bir yere sahiptir.

Anne ve bebek ürünleri arasında büyük öne sahip olan ve her aya göre farklı özelliklerde üretilen ve onların güvenliği için tüm detaylar düşünülerek tasarlanan bebek beşikleri anne ve babaların da rahat bir nefes almasını sağlıyor. Hem annenin hem de bebeğin rahatı için gerekli olan emzirme yastığı seçenekleri, kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilmektedir ve makinada yıkanabilir özelliğe sahiptir. Emzirme esnasında bebeğinizi kolaylıkla kucağınıza alabilmenizi sağlayan ve en doğru pozisyonda kalmayı sağlayan emzirme yastıkları, her bele uygun olarak tasarlanmaktadır. Emzirme sürecinin çok daha rahat geçmesini sağlayan emzirme yastıkları, ergonomik yapısı ile sırt ve bel ağrılarınızı da azaltmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık