Erken Boşalma Tedavisi Var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Erken boşalma Dünya çağında milyonlarca erkeğin yakındığı sorunlardan biri haline gelmiştir. Özellikle cinsel hayata doğrudan etki etmesi, eşlerin arasını açacak en büyük nedenlerden biri olması gibi konular sıklıkla sıkıntılara neden olur. Erken boşalma İzmir için başvuruda bulunan erkeklerin ilk olarak psikolojik olarak inceleme altına alınması ve hangi tip bozukluğun olduğuna dikkat edilir. Tedavi süresince hastanın bilgilendirilmesi sağlanmalı ve boşalmanın kontrol altına tutulması için gerekli bilgiler verilmelidir. Daha sonra boşalmanın erkek tarafından kontrole girebilmesi adına teknikler öğretilirken, eşler arasındaki uyumu arttırmaya yönelik yeni yöntemler üzerinde durulur. Gerek görülürse psikoterapi gibi tedavi seçeneklerinde de karar kılınarak aynı zamanda ilaç tedavisine de başlanması sağlanabilir. Yani kişiye özel olarak başlayan erken boşalma tedavisi aynı özenle kişinin hayat hikayesi dinlenerek ve sorunun ana kaynağı sağlanarak devam edecektir.

İzmir cinsel terapi oldukça popüler bir tedavi yöntemi olup, bu sorunu yaşayan kişilerin memnuniyeti ile tamamlanmakta olan bir süreci kapsar. Kliniğimizin uzman kadrosuyla birlikte sorunun ortaya çıkış nedenleri tam olarak kavranmakta ve kişiye özel olarak tedavi sürecine geçilmektedir.

Erken Boşalmada Var Olan Yanlış İnançlar

Erken boşalma zaman ilerledikçe ilişkinin sağlıklı bir şekilde yürümesine engel olduğundan dolayı, erkekler tarafından bu konuya bir önlem alınmaya çalışılır. Özellikle erkeklerin içinde bulundukları duygusal boşluk ve bilgisizlik nedeniyle onlara hiçbir yarar kazandırmayan yöntemleri denemeye alabilirler. Bu dönem sırasında geciktiricili prezervatif, sürekli olarak mastürbasyon yapmak, hormon iğnesi kullanmak, gelişigüzel antidepresan almak ve ilişkinin sürdüğü hallerde başka durumlara konsantre olmak gibi gereksiz yöntemler denenmeye başlanabilir. Zaten erkeklerde bu yöntemleri denedikten hemen sonra aldıkları hüsranlı sonuçlar yüzünden bir daha bu yollara kalkışmayacaktır.

Erken boşalmanın tek tedavisi ise İzmir cinsel terapist yöntemiyle başlamakta olup, konunun uzmanlara bırakılmasından sonra bu alanda başarılı sonuçlar almaya başlarsınız. Özellikle sizleri şaşırtacak bir sürede hızlı olarak gelişen memnuniyet yaratan durumlar yalnızca kliniğimiz tarafından sağlanmakta olup, eşinizle birlikte yeniden mutlu ve huzurlu bir evliliğin devam ettirilmesini bu şekilde sağlamış olursunuz.

Aile danışmanlığı ve Cinsel terapi alanında yetkin olan Psikolog M. Berk KARAOĞLUgerek İzmir- Alsancak’ta ki danışmanlık merkezinde gerekse Online Terapi ile şehir dışı ve yurtdışındaki kişilere yönelik psikolojik destek vermektedir. Randevu ve bilgi için 02324222628 veya 05325074940 no lu telefondan destek alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık