Ev Hanımı Konseptli Kadın Sitesi

Sponsorlu Bağlantılar

Yayın hayatına başlangıç yaptığı tarihten bu güne kadar kadına dair her konuyu en ince ayrıntısı ile ele alan haniminevi.com 8 farklı kategoride okuyucularının karşısına çıkmaktadır. Öncelikle ev hanımı için özel bir tasarım oluşturma düşüncesi ile yola çıkmış ancak hitap ettiği kitle kadına dair her konuyu ele almasından dolayı büyük ilgi görmüştür.

Kadında Yaşam ve Moda Kadın Bloğu

Klasik bir kadın portalı olarak moda ilgi alanlarını öne çıkarmakla birlikte “Aşk, ilişki, cinsellik,  diyet, sağlıklı yaşam, kişisel bakım, kozmetik, kendi kombinlerim, düğün ve gelin” gibi alt kategoriler ile okuyucularına hitap etmektedir.

En iyi Kadın Siteleri Arasında Hanımın Evi

Google aramalarında kendi alanında daha ilk aylardan ciddi bir otorite elde eden bu kadın sitesi kadınca konuları ele almanın dışında sosyal ve çalışma hayatına dair ciddi ipuçları barındırmaktadır. Kültür – Eğlence, Kadın Kadına ve Kadın Anlar Halimden gibi farklı bir içerik anlayışı ile sunumunu gerçekleştirmektedir.

İnstagram Satış Yapma Portalı Olarak Hanımın Evi

Nerede ise birçok kadın sitesinden ayrı olarak farklı bir anlayış ortaya koyan haniminevi.com instagram satış yapma düşüncesinde olan ev hanımı ve ek gelir elde etmek isteyen kadınlara yardımcı olmak amacı ile ders niteliği konuları ele almaktadır. Mesela instagram butik açma, instagram satış yapmak, instagram satışı nasıl olur gibi bir çok özgün konuda uzmanlarca makale üretmektedir.

Evlilik & Anne –Bebek Konularında Uzman

Bir psikolog edasıyla evlilik ve anne-bebek ile ilgili konuları ele almaktadır. Kendi alanında belirli bir kariyeri olan kişiler tarafında yazılan makaleler bir rehber niteliği taşımaktadır. Ayrıca çocuk eğitimi ile ilgili bir çok konuda güncel ve özgün metinler bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık