Firmanıza Olan Güven Artacak

Sponsorlu Bağlantılar

Firmanızın bağımız kuruluşlar tarafından incelenmesi sizin gözünüze gelmeyen küçük detayların aslında ne kadar önemli bir ayrıntı olduğunu ortaya çıkartacaktır. Her hangi bir tekstil ürünü üreten firmaya sahip iseniz bu alanda adınızı duyurmak için mutlaka rakiplerinizden farklı olmalısınız Bu aşamada ise sizlerin öncelikli olarak ürünleriniz üzerinde incelerken bağımsız, raporları ve önerileri yazar iken firmanız lehine karar veren bir tekstil laboratuvarı ile inceleme yaptırmanız gerekmektedir. Tekstil laboratuvarında yapılacak olan dayalı incelemelerde sadece ürün ile kalınmayıp kullanmakta olduğunuz makinalarında incelemesi yapılmaktadır.

Tarafsız olarak hareket eden tekstil firması sizlere neler kazandırır?

İlk sırada ürün kalitenizi artırır. İkinci sırada ise ürünler için kaliteli malzemelerin tespitini yaparak ucuz ürün kullanarak zarar etmeniz önlenir. Ürünlerinizin tercih edilen grupta yer almasını sağlar. Kısa zamanda firmanızın reklamını kendi ürünlerinizin kalitesi yaparak diğer reklam giderlerinin ortadan kalkması önlenecektir.

Tekstil laboratuvarı hizmet vermiş olduğu alanlar ise sadece kumaş veya deri üzerinde düşünmek yetersiz olacaktır. Bu anlamda iç çamaşırından tutun bavul çanta hatta ev tekstilleri üzerinde inceleme yapılmaktadır. Ürünlerin burada sağlamlık dayanıklılıkları ortaya çıkartılmaktadır.

Ürünler üzerinde yapılan en önemli inceleme ise kimyasal testlerin yapılmasıdır. Bu aşamada insan sağlığı ön plana alınarak sizlerin hem yasalar hem de müşteriler karşısında zor durumda kalmanız önlenmektedir. Tekstil laboratuvarı ; zararlı kimyasalların tespiti, yasaklanmış olan kimyasalları üzerinde detaylı inceleme yapmaktadır. Tüm ürünler üzerinde yapılan incelemeler sonrasında raporlar sizlere tarafsız olarak sunulmaktadır. İlerleyen aşamalar için tekstil laboratuvarı alanında deneyimli ekip tarafından AR-GE destek hizmeti de sunulmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık