Manuel Terapi Konya Erdal Beşiktepe

Sponsorlu Bağlantılar

Yaralanma, hastalık, travma ve yaşlılık gibi durumlarda, genetik olarak veya daha sonradan meydana gelen, kalıcı ve geçici, kas iskelet sistemi, sinir sistemi ve benzeri birçok fonksiyonel hareketlerin tekrar kazandırılması için yapılmakta olan uygulamalara, egzersiz ve masaj hareketlerinin yanı sıra, diğer yöntemleri kullanılarak yapılmakta olan tedavi şekline fizik tedavi yani Fizyoterapi denilmektedir. Fizyoterapist Konya denildiğinde akla ilk gelen ünlü ve başarılı Fizyoterapist Erdal Beşiktepe birçok hastanın problemini çözmektedir.

Manuel Terapi Konya eklemlerde bulunan hareket sorunlarını düzeltmek, diğer fonksiyonel bozuklukları ortadan kaldırmak için belirli bir süre uygulanan, birçok kas tekniklerini içermekte olan bir tedavi şeklidir. Genellikle omurga problemlerinde kullanılmakta olan Manuel Terapi vücuttaki birçok eklem sorununu ortadan kaldırmakta başarılı olmaktadır.

Bel fıtığının çocukluk çağlarından itibaren dikkat edilmesi gereken ve Bel bölgesinde oluşan sorunlardan kaynaklanmaktadır. Kısmende olsa genetik faktörlerde buna neden olabilmekle birlikte Bel bölgesinin masabaşı çalışmakta olan ya da bilgisayar karşısında aşırı vakit geçiren kişilerde meydana geldiği görülmektedir. Genellikle gençlerimiz izlediklerinden çok fazla ekran karşısında vakit harcıyor ve zaman içerisinde Bel bölgelerin oluşan fıtıktan habersiz oluyorlar. Bel Fıtığı Tedavisi Konya‘da yine Erdal Beşiktepe’nin tecrübesisyle yapılabilmektedir.

Boyun Fıtığı Konya halkınında muzdarip olduğu ve oldukça zorlu ve boyun bölgesinde gerekli egzersizler yapılarak kemiklerin zamanla güçlendirilmesiyle birazda olsa azaltılabilmektedir. Fakat bu egzersizlerin her gün düzenli olarak devam edilmesi gerekmekle birlikte egzersizlerin kesilmesi durumunda boyun fıtığı sorununun nüks etmesi kaçınılmazdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık