Mehmet Balaban’a Ait Kişisel Blog

Sponsorlu Bağlantılar

Teknolojik gelişmeler internet kullanımını arttırdı. Bununla birlikte birçok faydalı kişisel bloglar kurulmaya devame diyor. Uzun süredir yayında olan kişisel bloglar arasında sizler için en yararlı kişisel blogları araştırarak aralarında en beğendiğimiz kişisel blogu sizlere tanıtma kararı aldık. Özgün, güncel ve en temiz bilgileri içermekte olan kişisel blogları inceleyerek bu hafta sizlere sosyal medya yönetimi başta olmak üzere birçok önemli teknolojik gelişmeler hakkında paylaşımlarda bulunan kişisel blogu tanıtmaya karar verdik.

Kişisel Blogların İşlevi

Hedef noktası yalnızca kendi düşünceleriniz ve deneyimlerinizi yansıtabileceğiniz konular olmamalıdır, bu noktada kişisel blog siteleri yanlış anlaşılmaktadır. Kişisel blog siteleri yazarın her konuya değinebileceği, faydalı gördüğü konuları paylaşabileceği ve bunların da dışında yazılım, sanatsal, eğitim gibi konularad bilgi ve döküman paylaşabileceği bir sitedir. Kişisel blog sitelerinin işlevi bu açıdan baktığımızda yazarın kendi dünyasından çok genel olarak ziyaretçi kitlesi için faydalı ve ortak noktaları ihtiva eden bir işleve sahiptir. Blog dünyasında özgünlük, farklı bir yorum en etkili yöntemdir. İnsanlara olayları, düşünceleri, deneyimlerinizi farklı bir bakış açısı ile aktarmalısınız. Kişisel blog site yazarları size edindiği tecrübelerden bilgilerini sunmaktadır. İzlediği filmlerden bahseder ve eleştirir, okuduğu kitaplardan bahseder, öneriler sunar, kullandığı programları sunar. Örneğin son çıkan filmler hakkında izlediklerini size anlatır ve o film hakkında bilgi edinmenizi sağlar.

Kişisel bloglar neden tercih ediliyor? konusuna değinmek gerekirse, biraz önce belirttiğimiz konularda bilgileri her yerde bulamayacağınız gibi kişisel blog sahipleri kendi emekleri ve araştırmaları doğrultusunda edindiği tecrübeleride sizle paylaşırken diğer sitelerde sadece genel kabul görmüş bilgiler görebilirsiniz. Kişisel blog sahipleri içinizden biri olmakla beraber sizin düşüncelerinize oldukça yakın fikirlere sahip kişilerdir. Bu yüzden kişisel bloglarda farklı bilgiler ve özgün içerikler yer aldığı için çok daha fazla tercih edilmektedir. Sizde farklı bir kişisel blog arıyorsanız Mehmet Balaban‘a ait kişisel blog olan www.mehmetbalaban.com adresine girerek gerçekten kaliteli bir kişisel blogun nasıl olduğunu görme imkanına sahip olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık