Sos Kapları Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

Yaşantımız boyunca birçok defa şahit olduğumuz ve gıda sektöründe kullanılmakta olan sos kapları mutfakta haşir neşir olanların merak ettiği konulardan biri olmuştur. Gerek şekil olarak, gerekse az yer kaplamasından dolayı tatlı bir görüntüsü bulunan ve sofralarımızı güzel soslar getirebilmeyi sağlamaktadır. Oldukça farklı alanlarda kullanımı bulunan ve özellikle şarküterilerde kullanılmakta olduklarını söylemek mümkün. Ortaya konulan menüye göre az miktarda yenilmekte olan gıdaların güvenle sunumunda önemli bir yere sahip olduğu aşikar. Sos kapları kendi içinde boyutlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Küçük sos kapları bulunduğu gibi büyük boyutlarda sos kaplarını kapaklı ya da kapaksız modellerini temin etmeniz mümkün.

Sos kaplarıyla ilgili daha açıklayıcı bir bilgi vermek gerekirse sosların akıcı bir kıvama kavuşması için kullanılmakta olan ve aşırı yer kaplamayacak boyutlarda bulunan gereçlerdir. Fiyatları bir hayli uygun olan ve işletmeler satın aldıkları sos kapları haftalarca sıkıntısız şekilde kullanabilmektedir. Özellikle sos kaplarının kapaklarının tam kapanması içerisinde bulunan gıdaların sorunsuz şekilde durmasına ve diriliğini korumasına yardımcı olur. Bu sayede herhangi bir sızma söz konusu olmadan, sos malzemeleri dökülmeden saklanabilme özelliği taşımaktadır. Sos kaplarını dilerseniz birkaç adet sipariş verebilir ve beğenmeniz durumunda toplu halde satın alarak fiyat avantajı sağlayabilirsiniz. Sos kapları kesinlikle kırılmaz, ezilip, büzülmeyen malzemelerden üretilmiştir. Bu sayede tüketici işlemlerini uygun sos kaplarında kısa sürede halledebilmektedir.

Sos kaplarının fiyatları boyutlarına ve kapaklı, kapaksız oluşuna göre değişmektedir. 30 cc den 80 cc ye kadar sos kapları bulunmaktadır. Bunlar arasında da yine kapaklı modeller paket servislerinde ya da günlük gıda satışlarında kullanılmaktadır. Kapaksız olanlar ise daha çok hızlı masa başı kullanımlarda tercih edilmekte olan sos kaplarıdır. Sos kapları çok fazla yer kaplamaz, kaliteli malzemeden üretilmiş olarak kısa sürede sipariş teslim edilir. Sizin için kullanışlı olan modelleri www.ambalajstore.com adresine girerek görebilir ve siparişlerinizi kolaylıkla verebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık