Turkcell’in Bedava İnternet Kampanyalarının Tüm Detayları

Sponsorlu Bağlantılar

Operatör firmaları zaman zaman kampanyalar düzenleyerek kullanıcıların ücretsiz şekilde bedava internet kazanmalarını sağlamaktadır. Turkcell bedava internet kampanyasını en fazla yapan operatör firmalarının arasında yer almaktadır. Türkcell hat kullanan kişiler ister faturalı hat olsun ister faturasız hat olsun kullanıcılarına zaman zaman çeşitli kampanyalar düzenlemektedir.   Bu kampanyalardan faydalanarak siz de kendi internet paketinize ek internet paketi alabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Veriyor Mu?

Turkcell kullanan kişilerin merak ettiği birçok soru vardır. Bunlardan birisi; Turkcell’in bedava internet verip vermediği hakkındadır. Turkcell kullanıcılarına zaman zaman bedava internet tanımlaması yapmaktadır. Bunun yanı sıra Turkcell mobil uygulaması kullanan kişiler uygulama üzerinden kendisinden istenilen telefonu sallama gibi işlemleri gerçekleştirerek yine ücretsiz bir şekilde ek internet paketi alabilirler. Turkcell’in bedava internet konusunda sürekli çalışmalar yaptığını ve bu çalışmaları sayesinde müşterilerini memnun ettiğini görebiliyoruz. Turkcell’in bu kampanyalarını takip ederek sizde ek internet paketi alabilirsiniz.

Turkcell’den Bedava İnternet Alma

Birçok operatör müşterilerine internet paketi sunacağı sırada genellikle yaptıkları yüklemeler üzerinden veya kullanımlarına göre internet paketleri hediye etmektedir. Fakat Turkcell bütün kullanıcılarını eşit oranda düşünmektedir. Turkcell bedava internet paketleri içerisinde hattına yükleme yapmayan kullanıcılar için de paketler yer almaktadır. Turkcell hattına 7 ay veya daha uzun süredir yükleme yapmayan kullanıcılarına 3 GB internet hediye ediyor. Bu internetin kullanım süresi ise 1 aydır. Turkcell’in bir diğer kampanyası ise Yaani kampanyasıdır. Yanii uygulamasını cihazınıza yükledikten sonra 1 tane arama yaparsanız 1 hafta geçerli olmak üzere 1 GB internet kazabilirsiniz.

Turkcell’in Bedava İnternet Paketleri

Turkcell bedava internet yapma zannettiğinizden daha kolaydır. Bedava internet paketinizi ücretsiz olarak atacağınız mesaj ile hesabınıza tanımlatabilirsiniz veya Turkcell direk internetinizi hesabınıza tanımlayacak. Turkcell’in mobil uygulamasını kullanan kişilerin ise bu evrede daha şanslı olduklarını söyleyebiliriz. Çünkü mobil uygulamaya girdikleri zaman kullanabilecekleri internet paketlerini rahat bir şekilde görüntüleyebiliyorlar. İstedikleri takdirde bu internet paketlerini de alabilirler. Turkcell’in kullanıcılarına en fazla internet verdiği alan ise; salla kazandır. Turkcell’de salla kazan ile 10 GB’a bedava internet alabilirsiniz.

Bu yazı; Turkcellbedavainternet.net sitesinde yer alan makalelerden ve görsellerden derlenerek hazırlanmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık