Ucuz Steroid Kürleri Yararlı Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanıyor bulundu sporculara (biz kötüye diyelim?) steroidler bazı zor dönemler bekliyor edilmiştir. bu milyon dolarlık ciro sözleşmeler ancak başarılı kariyer Sadece bir tura demektir.

AAS anabolik kas geliştirme ve erkek özellikleri ile ilgili androjenik bir aracı ifade eder. Bir ilaç sınıfıdır adlandırılır anabolik steroidler erkek seks hormonu etkisini taklit eden sentetik bileşiklerdir, testosteron.

Ucuz steroid kürleri fayda gösterir mi?

Önemli tıbbi kullanım anabolik steroidler ergenlik, iktidarsızlık (bazı durumlarda) gecikmeyi muamele edilir ve nedeniyle, HIV ve / veya bağlantılı durumların vücudun israf tedavisi için. Yine tıbbi kardeşlik nadiren kasları inşa uğruna genç ya da sağlıklı insanlara steroid öngörmektedir.

Steroid kullanma nedenleri nelerdir?

kasları inşa etmek
vücut yağ azaltmak için
sporda güçlü icracı olmak

Genç alır oral steroidler ya da onları sahip enjekte ya da bunları topik krem şeklinde sürülür sahiptir. Gençlerin çoğunluğu belki kişinin / vücudunun yanlış / kötü imajı vardır ki burada kas dismorfi ne denir muzdarip. Erkekler, büyük ve kaslı olmasına rağmen onlar zayıf ve küçük bakmak varsayalım. Dişi millet arasında anoreksi hissi eşit sayılır. Gençlik (reçetesiz) yasadışı steroid kötüye başlar. Ne görmezden vardır (ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) içerir steroid istismar ile ilişkili birçok sağlık sonuçları geçerli:

Steroid’in vücut uzerinde etkileri

Hormonal sisteminde rahatsız edici
Yüz akne
Azaltılmış sperm üretimi
bazı durumlarda Geri dönüşü olmayan daralma (kalıcı) testis ve iktidarsızlık
Geri dönüşü olmayan göğüs büyütme (jinekomasti)
KADIN :

Azalmış vücut yağ
göğüslerin boyutunda Azaltma
ses derinleşmesi (geri dönüşümsüz)
Vücut saç (göğüs ve çene saç)
saçsız Erkek tipi

Genital değişiklikler klitoris boyutunda bir artış dahil

Yukarıda bahsedilen endokrin steroid etkileri ve kalp krizi ve felç, karaciğer hastalıkları, tümör ve kistler riski ile sınırlı değildir, kardiyovasküler hastalıklar gibi diğer yan etkileri olabilir. Ayrıca steroid yüksek dozlarda uygulanır ve diğer ortak değişikliklerin depresyon ve ruh hali değişimlerini, zaman saldırganlık ve öfke dahil davranışsal değişiklikler olacaktır. Bazı insanlar aşırı intihar eğilimleri göstermektedir.

Araştırma steroidler etkileri hakkında eğitmek kötüye kullanımda ikna ve bunların kapalı kalan insanları vazgeçirmek yardımcı olamayacağını göstermektedir. ağrıları ve steroid kullanımının kazançları göstererek Aslında steroidler etkileri hakkında insanları ikna etmek için daha etkili bir yoldur.

Bu toplu yakında birkaç steroid hap ve aslında steroidler akne yapacak olan kahpeden er açılır ve kas kabarma daha erken saçını düştü edecek bir efsane. Bunun yerine kütleye sahip kasları tıkanma onlar kalpleri tıkayabilir ve tümörler büyümeye yardımcı olur.

ciddiye spor almaya istekli bir spor meraklısı iseniz, yerine bazı adil eğitim ve egzersiz yapmak Yani, sizin için bir egzersiz programı ve diyet rejimi hazırlamak yardımcı olacak bir eğitmen ile kontrol etmek ve kesin başarı için yolda olacak.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık