2019 Gelin Ayakkabısı Tasarımları

1.240 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Kusursuz bir görünüm elbette ki düğün günü birçok gelinin tek isteği olacaktır. Bunun için gelinlik seçimi kadar gelinliğe uygun ayakkabı seçiminde de özen gösterilmesi gerekir. Gelin ayakkabıları 2019 yılında geçtiğimiz yılın etkisiyle kullanılmaya devam ediyor. 2019 gelin ayakkabısı tasarımları arasından nostaljik esintiler olduğu gibi oldukça şık incili ve taşlı tasarımlar da bulunmaktadır.

2019 gelin ayakkabısı tasarımları sade ve salaş görünümden hoşlanan gelinler için Converse ve babet şeklinde ayakkabılar ile sağlanıyor. Ayrıca bu ürünler ile bir gün boyunca ayaklarımızın rahat etmesi amaçlanıyor. Bunun dışında şıklıktan ve zarafetten hiçbir zaman ödün vermeyenlerin tercih edebildiği platform topuklu açık ve kapalı onlarca hatta yüzlerce tasarım tercihiniz olacaktır. Tamamen tül ve gipürler ile bezenmiş stilettolar transparan görünümleriyle şıklığı ve modernliği tercih edenlerin tercihi olurken gelinliğinizin tarzına uygun ayakkabı seçenekleri birçok tasarımcı tarafından beğeninize sunulmaktadır.

Gelin ayakkabınızın bir tane olması gerekmiyor. Birden fazla tasarımı düğününüz boyunca kullanabilmeniz mümkün olacaktır. Örneğin nikah anında ve ilk dansınız da klasik ve şık tasarımlar tercihiniz olurken hareketli dakikalar yaşayacağınız saatler için Converse ya da spor tarzda ayakkabılarınızı kullanabilirsiniz. Bunun için iki farklı tasarımı bir arada tercih edebilirsiniz. Kır düğünlerinde özellikle konsepte uygun olması açısından babet tasarımlar gelinlerin tercihleri arasında yer alıyor. 2019 gelin ayakkabısı tasarımları ve fiyatları konusunda birçok online mağazadan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık