2019 Salon Dekorasyon Fikirleri

1.268 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni evlenecekler ve yeni ev açacaklar için 2019 salon dekorasyon fikirleri araştırması önem kazanmaktadır. 2019 yılında salonunuz için en yeni aksesuarları ve yeni duvar kağıdı modellerini tercih edebilirsiniz. Mobilya seçimleri konusunda da özen göstereceğiniz bu dönemde evinizin en özel bölümü elbette ki hem kendiniz hem de misafirleriniz için salonlar oluyor. Salonlarınızda kullanabileceğiniz birbirinden güzel aksesuarlarla dahi en şık oturma salonları oluşturabileceğiniz gibi bu sezona damgasını vuran hangi tasarımlar ile şık bir görünüm kazanabilmenizin mümkün olacağını görebilirsiniz.

2019 salon dekorasyon fikirleri arasında öncelikle hem rahatlık hem de şıklıktan da taviz vermek istemeyenler için ağır tonlarda oturma grupları tercih edilebilir. Son zamanların dikkat çekici renkleri arasında mavinin koyu tonları yer almaktadır. Krem veya bej tonlarla kullanılan bu renk mobilyalar aynı zamanda kahverengi tonlarda tasarlanmış orta sehpalar veya zigonlar ile çok daha şık ve klasik bir görüntünün oluşmasını sağlanmaktadır. Hem şık hem de hayranlık uyandıracak ahşap tasarımlar sizin de mobilya seçimleriniz arasında muhakkak bulunmalıdır.

2019 salon dekorasyon fikirleri arasında mavi tonlar dışında pastel tonlardan da yararlanabilirsiniz. Gri, hardal sarısı gibi tonlardan yararlanarak kahverengi veya krem ağırlıkta bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Duvarlarınızda bu renkleri yansıtabileceğiniz renkte bir seçim yaparak dekorasyonu mobilyalar ile daha güçlü gösterebilirsiniz. Dekorasyon için alanınız küçük ise alan tasarrufu sağlayan tasarımları da tercih edebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık