Asena Kızılarslan Tarzı ve Kombinleri

340 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Geçtiğimiz günlerde Alev Alev şarkısına klip çeken ve gündeme gelen ünlü tiktok fenomeni Asena Kızılarslan kimdir ve kombinleri, tarzına yer vereceğiz.

Ünlü tiktok fenomeninin TikTok platformunda 2.1 milyon takipçisi bulunmaktadır. Ayrıca yine aynı platformda 107 milyon beğeniye ulaşmıştır.

Asena Kızılarslan Deri Elbise

Aynı başarıyı instagram platformunda da yakalayan güzel sosyal medya fenomeninin instagramda 257 bin takipçisi bulunmaktadır. 759 gönderiye sahiptir, fakat henüz youtube da tiktok ve instagram platformlarında gösterdiği başarıyı gösterememiştir.

Asena Kızılarslan Kimdir

Hakkında çok fazla bilgi bulunmasa da sevgilisi Veysel ile nasıl tanıştığını söyleyebilirim. Güzel ikili Antalya’da 8. sınıfa giderken tanışmışlardır. Msn’den konuşarak ilişkilerini ilerleten ikili daha sonrasında ise evlenmişlerdir.

Bu yazımda sizlere Asena Kızılarslan’ın tarzından ve kombinlerinden bahsetmek istiyorum. Özellikle gelinlik ve nişanlık tercihini çok beğendim, yazı içerisinde sizlere vereceğim.

Prenses gelinlik modelinin yanı sıra nişanlık modeli de gayet göz alıcı, Asena Kızılarslan genel olarak rahat kıyafetleri tercih etmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık