Çatı Katı Dekorasyon Fikirleri

1.729 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Evlerin küçüklüğünden şikayet eden kişiler için çatı katlarının değerlendirilmesi oldukça önemlidir. Ancak bu alanların geometrik olarak düzgün olmaması, kullanışlılık açısından işe yaramayacak gibi bir izlenim bırakır. Günümüzde değişen dekorasyon trendlerinde gerekli olan alanların yaratılması konusunda çatı katları en iyi şekilde değerlendirilmektedir. Bu da mekanların hızlı bir şekilde düzenlenmesi gereken acil alanları için de pratik çözümleri getirmektedir.

Özellikle dolle çatı merdivenleri, sık kullanılmayacak olan bu oda için en pratik çözümdür. İstediğiniz zaman açıp kapatabileceğiniz bu merdivenler fazla yer kaplamadığı için oldukça pratiktir. Çatıya çıkılan bölümde mutlaka işlemeli kilimler kullanılmalı ve çatı katı dekorasyon fikirlerinde mutlaka açık tonlar kullanarak tamamlanlı. Eğer ufak bir çatı katına sahipseniz aynalarla bu alanı daha geniş bir hale getirerek dekorasyonu çatı katı için çok daha başarılı bir hale getirebilirsiniz.

Çatı Penceresine Göre Dekorasyon Tercihleri

Çatı katında güzel bir dekorasyon sağlamak için dekorasyon yapılacak çatı penceresinin yerine göre ışık alan kısımları ayarlanmalıdır. Hızlı bir çözüm isteyenler için bir iki gün içinde çatı katı için pencerelerin, Perde Gölgelikler ve merdiven sistemlerin yapılması mümkün olmaktadır. Siz de müşteri memnuniyeti için ihtiyacınız olan tüm gereksinimleri karşılayacak olan ekibimize güvenerek, çatı katınızı yeni bir yaşam alanına çevirebilirsiniz.

İsterseniz çalışma odası, isterseniz yatak odası yapabileceğiniz bu odayı en iyi şekilde kullanabilirsiniz ve aydınlanma çözümleri sayesinde gün ışığından da iyi bir şekilde yararlanabilirsiniz. Gün ışığından faydalanmak üzere ve beyaz tonlarıda mutlaka kullanarak çatı katı dekorasyonlarınızı tamamlayabilirsiniz.

Çatı katı dekorasyonlarında mutlaka çatı penceresinin doğru şekilde seçilmesinin doğru olacağını söylemeliyiz. Çatı katında eğer TV ve Kanepe kullanılacaksa yine çatı katı penrecesinin doğru yerde tutulması gerekmektedir. Çatı katı dekorasyon fikirlerinde resimdeki örneklerden edineceğiniz düşünceler sayesinde sizde kendi evinizin çatı katını değerlendirerek güzel bir çatı katı dekorasyonu sağlayabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık