En Yeni Ev Dekorasyon Önerileri

1.168 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Bugün sizlere kadınları en çok ilgilendiren moda ve dekorasyon konularına değineceğiz. Kadınların en çok önem verdiği moda ve dekorasyon konularında önemli ipuçları ve önemli bilgileri vermeye çalışacağız. Öncelikle bu yılın modası olan kıyafetler hakkında önemli bilgiler paylaşırken sonrasında dekorasyon yapacak olanlar için yine önemli ipuçlarını vereceğiz. Kadınları ilgilendiren bu haberimizde önemli bilgileri bulabilirsiniz.

2018 Yılı Moda Kıyafetleri

2018 yılında moda olan kıyafetlerden ziyade renk cümbüşü yaşanan bir yıl oldu. Turkuaz renginden, kırmızı renge, bulut mavisinden, eflatuna kadar birçok farklı renkte kıyafetler tercih edildi. 2018 yılının bayan kıyafetleri konusunda yaşanan bu farklılık abiye kıyafetlerde çok etkili olmadı. Abiye kıyafetlerde önceki yılın modası geçerli oldu. Hemen her davette giyebileceğiniz abiye kıyafetlerde açık renklerin daha çok tercih edildiğini söylemekle birlikte abiye kıyafetler tesettürlü bayanlarında tercihleri arasında yer aldı. Tesettürlü kıyafet arayan ve modaya uymak isteyenlerin yeşil ve mavi tonlardaki abiye kıyafetleri çok daha fazla tercih ettiğini bilmenizi istiyorum.

En Yeni Ev Dekorasyon Önerileri

En Yeni Ev Dekorasyon Önerileri

Uzun süredir değiştirmediğiniz ve farklılığa gitmediğiniz evinizin dekorasyonunun artık değiştirilme zamanının geldiğini düşünüyor olabilirsiniz. Dekorasyon yapılırken evin en önemli odalarından olan oturma odasıyla başlayabilirsiniz. Oturma odası için son zamanların moda renklerinden olan fil dişi rengi, damla sakızı gibi renkleri düşünmenizi tavsiye edebilirim. Bu renkler açık tonlar olması, beyaz ve sarı renklere yakın olması nedeniyle eşya seçiminde birçok renge uyum sağlayabiliyor. Bu yüzden duvar boyanızı bu renklerden birini seçmenizi önerebilirim. Oturma gruplarına gelince birçok ünlü mobilya firmasına ait oturma grupları bulunuyor. Bunlar

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık