Moda Tutkunları İçin Giyinme Odası Önerileri

544 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Bugün ne giysem diyenler, modayı yakından takip edenler, bugün giydiğini yarın giymeyenler, her yeni bir güne farklı kombinler oluşturup, tarzını konuşturmak isteyenler kısaca giyinme seven kendi tarzını oluşturan kişilere sıradan bir kıyafet dolabının yetersiz olduğunu düşünüyoruz.

Moda tutkunları ve kendi modasını oluşturmayı sevenler için elbiselerini, takılarını, ayakkabılarını ve çantalarını bırakacak bir kıyafet dolabı yerine, eşyalarını rahatlıkla yerleştirilebilecekleri bir giyinme odalarının olmasını isterler.

Bu düşünceler ile yola çıkarak, iyi bir giyinme odası dekorasyonun nasıl yapılabileceğini , giyinme odasında neler bulunabileceği konusunda yardımcı olmak adına farklı giyinme odası dekorasyonlarından bir kaç örnek paylaşalım, istedik.

Tavan Arası Giyinme Odası Dekorasyonu

İlk adım olarak evin hangi alanını giyinme odasına çevirebileceğimize karar vermeliyiz. Eğer eviniz çatı katı varsa, ya da tavan arasında kullanılmayan bir yer var ise, o alanı giyinme odasına çevirebilirsiniz. Tavan arasını işlevsel bir şekilde kullanmak için tavanın yüksek olduğu bölümlerine kıyafet dolabınızı yerleştirebilirsiniz. Tavanın alçak kalan kısımlarına ise ayakkabılıkları ve çekmeceleri yerleştirebilirsiniz.

Giyinme Odasının Olmazsa Olmazları Aynalar

Giyinme odalarında aynalar, hanımların vazgeçemedikleri unsurlar arasında yer alır. Bir taraftan yeni oluşturduğu kombinin üzerinde nasıl durduğunu görmek için, bir taraftan makyajını rahatlıkla yapmak için giyinme odasında ayna şart.

Rahat Bir Puf

Aynalardan sonra giyinme odalarının vazgeçilmez diğer bir unsuru da rahat bir oturma alanıdır. Odanızın fiziksel özelliğini göz önüne alarak bir puf tercih edebilirsiniz. Puf seçiminde küçük bir önerimiz olacaktır. Sandıklı puf seçmenizi öneririz. Sandıklı puf odada fazladan bir depolama alanı sunacaktır.

Aydınlatmayı Es Geçmeyin

Bir taraftan odaya estetik katmak , bir taraftan da odayı aydınlatmak için doğru aydınlatma şart. Aradığınız kıyafetleri rahatlıkla bulabilmeniz için led ışıklı askılıklar tercih edebilirsiniz. Makyajınızı net bir şekilde yapmanız için makyaj aynasını ışıklandırma yaptırabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık