Muhteşem Dekor Fikirleri

1.468 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Dekorasyon denildiği akıllara ilk olarak ev ve ofis dekorasyonu geliyor. Fakat dekorasyon aslında ev, ofis, hastane, banka, kütüphane, cami, klise, apartman girişleri, güvenlik bölmeleri gibi birçok alanı kapsamaktadır. Muhteşem dekorasyon fikirlerinde sizlere birçok farklı alanda en güzel dekorasyon örneklerini göstereceğiz. Çoğunlukla dekorasyon fikirleri örneklerinde yurt dışı tasarım ve fikirleri sizlerle buluşturduk. Çünkü gerçekten dekorasyon konusunda uzman oldukları bilinen bir gerçek. Bu dekorasyon örneklerine bakarak herhangi bir alanın dekorasyonunu yapmak konusunda önemli fikir sahibi olabilirsiniz. Bunun dışında birkaç dekorasyon fikrini daha sizlere sunarak konumuza devam edelim.

Dekorasyon Fikirleri

Yatak odanızda, beyazın içinde patlayan renk notaları ile çarpıcı görüntüler elde edebilirsiniz. İster evinizde, ister bahçenizde, kullanabileceğiniz size özel portatif bir tabure için, çiçekli basma yeterli. Üstünü kaplayın gitsin. Farklı çiçek sunumları evinize tazelik getirecek küçük, ama şık detaylardır. Klasik vazolardan vazgeçin. Şeffaf ya da renkli plastik hortumları kıvır, katla, yapıştır ve metal bir ayak üstüne geçir. Şemsiyeliğiniz hazır.

Şişe mantarlarını atmak yerine, üzerlerine yapıştıracağınız minik süslerle onları her daim kullanabilirsiniz. Dilediğiniz deseni bastıracağınız PVC leri küçük bir gemi gibi katlayıp, ucuna tıpa taktığınızda, küvetiniz için eğlenceli bir aksesuara sahip olabilirsiniz. İçine çiçekleri yerleştirdiğiniz seramik bardakları, çayhane tepsisine yerleştirip, masanızı süsleyebilirsiniz. Desenli naylon çoraplar sadece giymek için değildir. Onları içine ampul yerleştirdiğiniz şişelere giydirerek ışık oyunları yapabilirsiniz.

Muhteşem Dekor Fikir Örnekleri

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık