2018 Yılı Tesettür Giyiminde Yenilikler

1.693 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni bir yıla girerken yeni bir sezona giriş yapıyoruz. “Tesettür giyim” de 2018 kış sezonu için tüm hazırlıklarını hummalı bir çalışma sonucunda tamamlayarak görücüye çıktı bile. Özellikle önder markaların kendine özgü çizgilerinden oluşan modelleriyle yeni kataloglar hazırlandı. Bayanların merakla beklediği pardesü modelleri, kap modelleri, tunik modelleri, kabanlar, pantolonlar, etekler, trikolar, yelekler, takım elbiseler, montlar ve tüm kapalı modeller vitrinlerde yerini aldı.

Modern ve Klasik Tesettür Kıyafetler

Pardesüler klasik çizgilere sahip modellerin yanı sıra modern çizgilerle yer buldu. Kap modellerinde kısa ve uzun iki kesim öne çıkıyor. Kaban ve montlarda şişme modası bu yıl da revaçta gibi. Özellikle şişme yelekler. Trikoda uzun tunik ve yelek tarzı kıyafetler 2017’nin kış gözdeleri.

Etekler olabildiğince uzun. Daha çok gömlek ve bluzlarla kombinleniyor. Bunlara ek çanta ve aksesuarlarda ışıltılı çantalar ve aksesuarların yerini daha spor modeller almış görünüyor. Özellikle sırt çantaları kombinlerin yeni parçası.

Tesettür Kıyafetlerde Yenilikler

Yeni yılla birlikte tesettür moda kıyafetlerinde birçok yeni ürünlerin yer aldığını ve moda uyumlu olarak gezmek isteyenlerin yeni moda tesettür ürünlerini yakından incelemesini tavsiye etmekteyiz. Tesettür kıyafetlerde yenilikler arayanlar için 2018 yılı gerçekten tam anlamıyla sizin yılınız olduğunu ve modaya uyum konusunda sıkıntı çekmeyeceğiniz modeller bulunuyor.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık